Samsun'un gelişmesi, güçlenmesi için Terme önemli bir geçiş noktası
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'un gelişmesi, güçlenmesi için Terme önemli bir geçiş noktası
10.05.2023 17:31:40

 

Samsun'un gelişmesi, güçlenmesi için Terme önemli bir geçiş noktası

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'un Terme ilçesinde iş insanları ve sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

Samsun'dan AK Parti milletvekili adayı olan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ilçedeki bir tesiste düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, kentin gelişimi ve ilerlemesine katkı sağlayacak çalışmaları bulunduğunu söyledi.

Samsun'un ekonomik olarak güçlenmesini temenni ettiğini dile getiren Muş, "Terme'nin gelişimine ve ilerlemesine katkı sağlayacak çalışmalarımız neyse onlarla alakalı çaba göstereceğiz. Yani Samsun'un gelişmesi, güçlenmesini sağlamak, ekonomik olarak güçlenmesini temin etmek için Terme önemli bir geçiş noktası. Terme, hem bir tarım şehri hem de belirli ölçüde üretim kabiliyeti olan bir ilçe. Dolayısıyla belli başlı, ilerleyen veya sürdürülmesi gereken işler var. Onlarla alakalı çaba sarf edeceğiz, destek çıkacağız. Seçimde tekrar yetkiyi aldıktan sonra bunlar için de çalışmalarımıza başlayacağız." ifadelerini kullandı.

Seçimlere az bir süre kaldığına dikkati çeken Muş, "Terme bizim her alanda güçlü olduğumuz ve sevdiğimiz, bildiğimiz, takip ettiğimiz bir ilçe. Dolayısıyla Terme'nin milletvekili benim." dedi.

Samsun'un gelişmesi güçlenmesi için Terme önemli bir geçiş noktası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri