Sandık Namustur
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sandık Namustur
08.05.2023 17:21:51

 

Sandık Namustur

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Mücahit Yılmaz, Demokrasilerde sandık namustur.'' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Mücahit Yılmaz seçim çalışmalarını Çarşamba ilçesinde sürdürdü. Yılmaz, Çarşambalı hemşerilerinden 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için destek istedi. 

Yılmaz, Çarşamba programı kapsamında ilk olarak İlk Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek kurum yöneticileri ve eğiticilerle sohbet etti. 

Demokrasilerde Sandık Namustur

Mücahit Yılmaz Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Sandık Eğitimi toplantısı katıldı. Yılmaz, eğitim toplantısında  demokrasilerde sandığın namus olduğu vurgulayarak şunları kaydetti: “Demokrasilerde sandık namustur. Sandığa sahip çıkmanın yolları, yöntemleri de hem siyaset geleneğimizde hem de hukukumuzda açıkça belirtilmiştir. Sandığı ne kadar iyi korursak, milletimizin iradesinin yansımasına o derece katkıda bulunmuş oluruz.”

Yukarı Kavacık, Aşağı Kavacık, Karacalı ve Allı Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Yılmaz, "Mecliste güçlü temsiliyet için sizlerden hem partimize hem de sayın Cumhurbaşkanımıza destek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Yılmaz, "Ben de Çarşambalıyım bu hemşehriniz seçimden sonra da buralarda olacak, hep birlikte daha güçlü Çarşamba'yı daha güçlü Samsun'u inşaa edeceğiz."  şeklinde konuştu.

Sandık Namustur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri