Sarıgül'den Muhalefete "Bu Lafın Peşini Bırakmam!"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sarıgül'den Muhalefete
05.06.2021 12:49:48

 

Sarıgül'den Muhalefete "Bu Lafın Peşini Bırakmam!"

ABD Başkanı Biden'ın Türkiye'de iktidarın değişmesi için muhalefete destek vereceğini açıklamasının ardından bir partiye para desteği verdiğini ileri süren Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül iddiasını yineledi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, AK Parti iktidarının değişmesi için Türkiye'deki muhalefeti destekleyeceğini söyleyen ABD Başkanı Joe Biden'ın, bir muhalefet partisine maddi destek verdiğini öne sürmüştü. Sarıgül, "ABD, Türkiye'de hangi muhalefet partisine maddi destek verdiyse onu mutlaka ve mutlaka açıklamalıdır" demişti.

Kırklareli’nin Babaeski ilçesini ziyaret eden Sarıgül, bu söylemini tekrarladı. Amerika Birleşik Devletleri Türkiye’de hangi muhalefet partisini desteklediğini yüzde yüz açıklaması gerektiğini vurgulayan Sarıgül, şunları söyledi:

"Bu lafın peşini bırakmam"

"Bu lafın peşini bırakmam. Kaçtıkları yere kadar da kovalarım. Amerika Birleşik Devletleri Türkiye’de hangi muhalefet partisine destek veriyorsa hangi muhalefet partisini destekliyorsa onu yüzde yüz açıklayacak. Bu özgürlüklerimize saygısızlıktır."

Türkiye Değişim Partisi Mustafa Sarıgül AK Parti CHP MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER