SAYİDER Samsun Valisi DR. Zülkif Dağlı’ya Ziyaret Etti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAYİDER Samsun Valisi DR. Zülkif Dağlı’ya Ziyaret Etti!
09.09.2020 18:22:00

 

SAYİDER Samsun Valisi DR. Zülkif Dağlı’ya Ziyaret Etti!

Samsunlu Almanyalılar Ve Yabancı İş Adamları Derneği Başkanı Cemil BİLİCİ, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’ya ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, SAYİDER Samsun Başkanı Cemil Bilici ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

 

SAYİDER Başkanı Cemil Bilici, hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra, SAYİDER hakkında bilgi verip, yönetim kurulu üyelerini tanıttıktan sonra, derneklerinin Samsun’a ciddi anlamda katkılarının bulunduğundan bahsetti.

 

SAYİDER Başkanı Cemil Bilici ‘‘Dernek olarak; Samsunlu gurbetçileri bir araya toplamak ve şehrimiz Samsun’a yatırım kazandırmak amacındayız. Kurulduğu Altı yıllık süre zarfında, yurtdışından Şehrimize büyük sermaye aktarımına vesile olduk. Ülkemizin kalkınması ve gelişmiş devletler seviyesinde yer alması için tecrübelerimizi, bilgilerimizi paylaşarak, sermayelerimizi Ülkemizin hizmetine aktarıyoruz. Bu kapsamda devletimizle el ele projeler geliştirerek şehrimiz Samsun’a yatırım kazandırmak istiyoruz. Sayın Valim ’inde desteklerini önemsiyoruz.”  dedi.

Sayın Vali Dr. Zülkif Dağlı dernek faaliyetlerinden memnuniyetini ifade ederek ; “Samsun adına güzel işler başarabilmek ortak akıl ile mümkündür. Ülkemizi tanımadan yatırım yapmak isteyen Gurbetçi vatandaşlarımızın yanlış insanlarla karşılaşıp mağdur olduklarını biliyorum. Derneğiniz bu konuda ciddi yardımlarda bulunacağına inanıyorum. Derneğiniz güzel bir amaca hizmet ediyor. Çalışmalarınızı takdir ediyor, başarı diliyorum dedi.

 

SAYİDER yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı Beyefendiye misafirperverliği için teşekkürlerini iletirken, SAYİDER Başkanı Cemil Bilici günün anısına Valimize hediye  takdim ettiler.

SAYİDER Dr. Zülkif Dağlı Cemil Bilici Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı Samsunlu Almanyalılar Ve Yabancı İş Adamları Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER