Sefer Bizden Zafer Allah’tan
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sefer Bizden Zafer Allah’tan
08.05.2023 14:20:24

 

Sefer Bizden Zafer Allah’tan

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayları’nın katıldığı Birlik ve Beraberlik Yemeği, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, bütün ilçe teşkilatları ve partililer ile birlikte yoğun katılımla gerçekleştirildi.

İYİ PARTİ BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ’NDE BULUŞTU

Yoğun katılımın 14 Mayıs seçimlerinin habercisi olduğunu vurgulayan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, “Bugün bu kalabalıktan gördüğüm en güzel şey biriz, beraberiz ve birlikte kazanacağız. Ülkemizin, şehrimizin artık yeniden bir kurtuluşa ihtiyacı var. Bu kurtuluşun meşalesi de bundan 104 yıl önce olduğu gibi yine Samsun'da yakılacak. Sizlerle birlikte, tüm Samsunumuz ile birlikte 15 Mayıs sabahına çok ‘İYİ’ bir şekilde uyanarak yeniden ülkemizin ve şehrimizin hak ettiği günlere geri döneceğiz.”

 “BU TABLO 14 MAYIS’IN TEMİNATIDIR”

Sahadaki ilgi, alaka ve teveccühün yüksek olduğunu dile getiren Tüfekci, “Katılımlarınız için çok teşekkür ederim, bu tablo, bu kalabalık bize 14 Mayıs gecesinin ne kadar ‘İYİ’ geçeceğinin sinyallerini veriyor. Türkiye gülmeyi unuttu biz güldüreceğiz, Türkiye umut etmeyi unuttu biz umutlandıracağız. Bu düşüncelerle çıktığımız yola sizin desteğiniz ve bizim gayretimiz ile sefer bizden zafer Allah'tan inşallah.” dedi.

İlkadım ilçesinde düzenlenen programa, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Milletvekili Adayları İmren Nilay Tüfekci, Ahmet Karkucak, Yunus Gün, Birsen Öztürk, Halil İbrahim Yalgın, Efe Aydın, Ufuk Gülşen ve Kazım Can Şen, İYİ Parti İlçe Başkanları ve Teşkilatları ile birlikte partililer katıldı.

Sefer Bizden Zafer Allah’tan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ömer     0000-00-00 Yeşil sol parti başkanı da katılmış mı birlik yemeğine?
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri