Şehrin meselelerini İlyas Topsakal mı çözecek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Şehrin meselelerini İlyas Topsakal mı çözecek!
01.05.2023 13:06:56

 

Şehrin meselelerini İlyas Topsakal mı çözecek!

Denge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bahadır, seçim kampanyasını CNN TÜRK televizyonundan yürüten ve seçim karargâhını Samsun Sheraton Otel’e kuran MHP Samsun Milletvekili Adayı İlyas Topsakal hakkında yazdı.

Denge Gazetesi sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bahadır, ‘Vekilden ne beklenir’ başlıklı yazısında, milletvekillerinin, şehre yatırım konusunda iş dünyasının önünü açacak, ihracat, sanayileşme ve şehrin gelişimi konusunda öncülük etmeleri gerektiğine temas ederek konuyu MHP Samsun 1. Sıra milletvekili adayı İlyas Topsakal’a getirdi.

Bahadır Topsakal hakkında, MHP Ladik teşkilatında da görülmediğini belirterek şöyle devam ediyor;

“Milletvekili adaylarını ele aldığımızda bunu çözebilecek kim var? İlahiyatçı, tarihçi, İngiltere’de ve Rusya’da akademik çalışmalarda bulunmuş, Türk Dünyası’nda bilimsel çalışmalar yapmış, Samsun’la uzaktan yakından ilgisi olmamış, seçildikten sonra da olmayacak İlyas Topsakal mı çözecek?

AYRICA ANNESİNİN KAVAKLI OLMASI YETERLİ Mİ

İlk aday olduğunda hepimiz olumlu tepkiler vermiştik, bu şehre katkısı olur diye düşünmüştük ama adam ortalıkta yok. Ulusal televizyon kanallarında konuşarak bu işi bitirmekten yana bir duruş göstermesi seçildikten sonra şehre hiç uğramayacağı kanaatini oluşturdu. Annesi Kavaklı babası da Lâdikli imiş. Ben yarı Lâdikli sayılırım, orada yatırımlarım dostlarım var. Lâdik’teki ülkücü ve MHP’nin ileri gelenlerinden Ali Sukas’ından Demirhan Abisine, Traktörcü Hasan Usta’sından eski ilçe başkanlarına dek pek çoğuyla hukukum vardır.

Topsakal’la birlikteliklerini henüz görmüş değilim. Ayrıca annesinin Kavaklı olması yeterliyse Ersan Aksu’nun da annesi Kavaklı. Aksu, dört yıl da bu şehirde il başkanlığı yaptı. Herkes her zaman kendisine ulaşır, ona destek vermek daha mantıklı değil mi?”

Şehrin meselelerini İlyas Topsakal mı çözecek!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sinirherif     0000-00-00 Ne oldu editör. Beğenmedin çicek yorumumu. Evet aynen öyle. Trabzonlu birinin ideolojisi yoktur. O sadece gücü eline almanın peşindedir. Trabzon'a git bakalım AKP lisi dahi Ekrem İmamoğlu için rakip VS demez. Bizim oğlan der. Şimdi samsun'da Trabzonlu göçmenler bir gerçek evet ama süreklilik Trabzonlu olmanın faziletlrini anlatmaya çalışmaları ve Samsunluları (ki göçmen olarak yaşadıkları her şehirde aynısını yapıyorlar) küçümsemeye çalışmaları onlardan nefret etmek için yeterli sebep.
Samsunlu     0000-00-00 Adnan abi . Bu hata 20 yıl boyunca samsunun sorunları çözemeyen. Samsuna istenilen önemi vermeyenlerde. Samsun siyasetini yapanlar 20 yıldır kişilere hizmet ettiler . Samsun 29 yıldır hiç sorun adam gibi çözülmesi. Pansuman gecistirici çözümler bu iş olmaz. Samsun sorunların çözecek hiç bir milletvekili yok. Ne yazık ki. Gine aynı taş aynı hamam.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri