Sessiz Kahramanlar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sessiz Kahramanlar
04.07.2023 16:40:25

 

Sessiz Kahramanlar

Hayatımızda en önemli yeri sağlığımız kaplar. Sağlığımızı aslında hiç düşünmeyiz ama bir başımız ağrısa hemen ağrı kesici içeriz, yada elimize bir diken batsa hemen yara bandı sararız. Bir yerimiz ağrısa keyfimiz kaçar.

En uzun gece ağrısıyla sabahın olmasını bekleyenlerin gecesidir. Aşkı bile böbrek üstü bezlerinin salgısıyla yaşarız, yani hormonların yönettiği etten, kemikten, sinir ve hücrelerden oluşan büyük bir protein deposuyuz. En çok önemsediğimiz sağlığımızdır. Peki sağlığımıza kavuşmak için sağlıkçılara ihtiyacımız var. En zor zamanımızda sağlıkçılar yanımızdadır. Doğal adetlerde yangınlarda, trafik kazalarında, doğumda, sağlıkla ilgili bütün ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda sağlıkçılar vardır. Her meslekte olduğu gibi sağlıkçıların içindede kötüler çıkabilir ama bugün size bir pamuk kalpli güzeller güzeli sağlıkçı Tuba Köksal’dan bahsetmek istiyorum…

Daha önce yaptığım bir haberde, gönüllü sağlıkçıları anlatmıştım. Haberimin içinde ismi olmayan ama olayın baş kahramanı olan sevk ve idarenin başındaki isim Tuba Köksal’dan bahsetmek istiyorum. Sizler için Tuba Köksal’a sorduk.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Sessiz Kahramanlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı