Şimdi Harekete Geçme Zamanı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Şimdi Harekete Geçme Zamanı!
25.03.2023 11:31:55

 

Şimdi Harekete Geçme Zamanı!

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İmren Nilay Tüfekci, İYİ Parti Atakum İlçe Başkanlığına giderek ilçe başkanı Selen Gülhan Çam ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

 

GÜÇLÜ TÜRKİYE GÜÇLÜ SAMSUN

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İmren Nilay Tüfekci, her seçimin önemli olduğunu ama 14 Mayısta yapılacak seçimlerin bir milletin kaderini tayin edeceği gün anlamına geldiğini belirterek, Samsun için de bütün heyecanlarının bu yönde olduğunu söyledi. Tüfekci ziyaret esnasında yaptığı konuşmasında, Samsun için artık geri sayım başladığının altını çizerek, “ Bugün şehrimizin güzide ilçesi Atakum’da sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Burada harika bir enerji olduğunu görüyorum. Gelecek için umut olmaya inanmış ve bu uğurda omuz omuza yürüyen bir ekip. Bu anlamda öncelikle ilçe başkanımızı kutlamak isterim. Çünkü ancak birlikte olursak güçlü olabiliriz. Samsun için sadece konuşmaktan ileriye gidemeyenlere veda edeceğimiz 14 Mayıs’a çok az bir süre kaldı. Bu birliktelik olduğu üzere inanıyorum ki her şey çok iyi olacak” diye konuştu. 

İYİ PARTİ MİLLETİN MERKEZİDİR

İYİ Parti Atakum İlçe Başkanı Selen Gülhan Çam ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “öncelikle Güleryüz ve bu samimiyetinizden dolayı teşekkür ederim. Atakum ilçe yönetim kurulu ve üyeleri olarak bütün mücadelemiz daha güçlü bir Türkiye ve daha güçlü bir Samsun içindir. Biz ülkemiz, şehrimiz ve ilçemiz için sorumluluk hissettiğimiz için buradayız. Çocuklarımız ve onların geleceği için buradayız. Hiçbir zaman umudumuzu kaybetmeden devam edeceğiz. Size de milletvekili aday adaylığı sürecinde başarılar diliyorum. Hem partimiz ve hem de sizin için hayırlı olanı temenni ediyorum. “ şeklinde konuştu. 

Şimdi Harekete Geçme Zamanı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Samsunlu     2023-03-27 Bir Samsunlu olarak Samsunlu olmayan bir milletvekiline oy vermeyi düşünmüyorum... Sayın Aday adayının "hakkında" (http://imrennilaytufekci.com/hakkimda) kısmında Samsun ile ilgili herhangi bir bilgi yok (Bu yorumdan sonra belki de ekleyebilir). Bu arada özgeçmişi bakarsak; kendileri çok değerli ve başarılı biri olarak karşımıza cıkıyor.. Ama bırakın da Samsunumuzda da yetişen değerli ve başarılı insanlara şans vererim... Hayırlısı
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri