Tanju Çolak Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tanju Çolak Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!
23.06.2020 18:09:22

 

Tanju Çolak Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Başakşehir'in çok iyi bir takım olduğunu dile getiren Tanju Çolak; ''Gündemin Kralı'' programında samimi açıklamalarda bulunarak ekledi; ''Okan Buruk çok iyi teknik direktör oldu yönetim de onu destekliyor. Fatih Terim ve Şenol Güneş teknik direktör yetiştirmeli.''

FİNALİN ADI TRABZONSPOR - ALANYASPOR!

İki takımında iyi futbolculardan kurulduğunu ve iyi futbol oynadığını dile getiren gol kralı ''Tanju Çolak'' favorisinin Trabzonspor olduğunu kadrosunun daha iyi olduğunu söyledi ve ekledi kupayı Trabzonspor alır.

 

MAX KRUSE PARAYI SEÇTİ!

Fenerbahçenin alman asılllı futbolcusunun tek taraflı sözleşmesini fes etmesiyle ilgili Tanju Çolak;

Max Kruse'nin parayı seçtiğini söyleyerek, 'artık futbolcularda forma değil para aşkı var' dedi. ''Tanju Çolak''; Türk futbolundaki yabancı futbolcularda para aşkı bitmez ve UEFA her zaman futbolcunun yanında olur diyerek, Max Kruse'nin Fenerbahçeden parasını alacağını söyledi.

 

Ali koç hem kendini hem fenerbahçeyi yönetemedi!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Kulübü kongre üyeliğinden istifa ettiğiyle ilgili konuyu değerlendiren ''Tanju Çolak'';

Nihat Özdemir'in gönülden Fenerbahçeli olduğunu 16-17 yıl Fenerbahçe'de görev yaptığını dile getirerek, Fenerbahçe spor kulubünün Nihat Özdemir'in çok üstüne gittiğini Ali Koç'un Nihat Özdemir'e yaptığının etik olmadığını söyledi ve kaybeden Fenerbahçe oldu dedi.

 

Fenerbahçe ile ilgili açıklamalarına devam eden gol kralı Tanju Çolak;

Ali Koç'un hem kendini hem Fenerbahçe'yi yönetemediğini, aldığı futbolcuların hatalı olduğunu ve bu durumun Fenerbahçe'ye tarafar kaybettirdiğini söyleyerek, konuyla ilgili gelecek sezon takımı Emre Belözoğlu'nun kurması gerektiğini söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu TFF Fenerbahçe Kulübü Fenerbahçe Ali Koç Nihat Özdemir UEFA Tanju Çolak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER