Trabzon Milletvekilleri Teknofest İçin Bayraktar’la Görüşecekler!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Trabzon Milletvekilleri Teknofest İçin Bayraktar’la Görüşecekler!
15.10.2020 08:34:53

 

Trabzon Milletvekilleri Teknofest İçin Bayraktar’la Görüşecekler!

AK PARTİ Trabzon Milletvekili Ayvazoğlu’nun girişimiyle başlatılan TEKNOFEST’in 2022 yılında Trabzon’da düzenlenmesi çalışmalarına Milletvekili Salih Cora da destek verdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora ‘Teknofest 2022 Trabzon’ için T3 Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Bayraktar ile önce telefonda görüştüler ardından yüz yüze görüşecekler.

Milletvekili Ayvazoğlu’nun girişimiyle başlatılan TEKNOFEST’in 2022 yılında Trabzon’da düzenlenmesi çalışmalarına Cora da destek verdi. Milletvekili Ayvazoğlu ve Cora’nın TEKNOFEST 2022 için temasları yoğun şekilde devam ediyor. Ankara’da önemli temaslarda bulunan Ayvazoğlu ve Cora, ilk önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve ardından da TEKNOFEST’in önemli paydaşlarından HAVELSAN’ın yeni atanan Genel Müdürünü birlikte ziyaret edip TEKNOFEST 2022 Trabzon için destek talep ettiler.

Ayrıca T3 Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Bayraktar ile de telefonla temas kurulduğu ve yakın zamanda yüz yüze de görüşüleceği öğrenildi. Milletvekilleri Ayvazoğlu ve Cora’nın ayrı ayrı ve birlikte yürüttükleri tüm çalışmaları ve temaslarında herhangi bir olumsuz dönüş almadıkları bilgisine ulaşıldı.

 

TRABZON, TEKNOFEST’E ADAY ŞEHİRLERDEN DAHA AVANTAJLI

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde, ülkenin önemli kurum ve kuruluşları ile firmalarının destekleriyle düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST)’nin 2022 yılında Trabzon’da düzenlenmesi amacıyla Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun bir kaç hafta önce başlattığı farkındalık çalışmalarına şehrin sivil toplum örgütleri, üniversitesi, siyaseti ve iş dünyasından destek açıklamaları peş peşe gelmişti.

Milletvekili Salih Cora’dan da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Ayvazoğlu’na destek vermişti. Ve hafta başında iki milletvekili başlayan temasları dikkat çekti.

Şehirde önemli bir heyecan uyandıran TEKNOFEST’in 2022 organizasyonunun düzenleneceği şehir açısından Trabzon adaylık düşünen diğer şehirlere göre çok daha avantajlı olduğu ifade edildi. 

Kaynak: gunebakis.com.tr

TEKNOFEST 2022 Teknofest AK PARTİ Trabzon Milletvekili Ayvazoğlu Trabzon AK PARTİ Salih Cora Bayraktar Trabzon Milletvekili HAVELSAN Selçuk Bayraktar T3 Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Bayraktar T3 Vakfı Türkiye Teknoloj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER