Türkiye İçin Gelin Birlik Olalım
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Türkiye İçin Gelin Birlik Olalım
09.05.2023 19:50:17

 

Türkiye İçin Gelin Birlik Olalım

​AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Gelin birlik olalım Türkiye için, geleceğimiz için, Güçlü Türkiye için" dedi.

İlkadım ilçesinde programlar gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  ziyaretlerde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi,  Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerde destek istedi. İlkadım Yabancılar Çarşısı ziyareti ve mahalle toplantılarına katılan Yılmaz, 14 Mayıs'ın dönüm noktası olduğuna dikkat çekti.

Günün birlik ve beraberlik, günün Türkiye Yüzyılı'na kenetlenme günü olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Yıllardır Güçlü Türkiye yolunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK kadrolar büyük mücadeleler verdi. Bu süreçte milletimiz bizi yalnız bırakmadı ama siyasi hedefi olanlar hırsla bu süreci sekteye uğratmak için elinden ne geliyorsa yaptı. Çok şükür, gökten inen bir adalet var. Onların tüm düzenini bozdu.  Milletimizin feraseti, ön görüsü o kadar büyük ki, hizmet ve eser siyasetine gönülden destek verdi" diye konuştu.

"Türkiye için gelin birlik olalım"  diyen Yılmaz, "Gelin 21 yılda yapılan hizmetlerin devamına evet diyelim, gelin çocuklarımızın iyi bir geleceğine evet diyelim. Eksiklikler mutlaka vardır. Bunların hepsini bu zamana kadar Ak kadrolar nasıl giderdiyse, bundan sonrada Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yine gidecek AK Parti'dir. Rabbim bizleri halkımıza, ülkemize, kentlerimize en iyi hizmetten uzaklaştırmasın" şeklinde konuştu.

 

Türkiye İçin Gelin Birlik Olalım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri