Türkiye kazanacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Türkiye kazanacak!
01.05.2023 19:35:24

 

Türkiye kazanacak!

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden biri olan 14 Mayıs seçimlerinde Türkiye'nin kazanacağını söyledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, seçim çalışmalarını İlkadım ilçesinde sürdürdü. İlçede Unkapanı, Ulugazi, Anadolu, Çatalarmut, Hastanebaşı, Kışla, Yaşar Doğu, Kazım Karabekir ve İlyasköy Mahallelerinde pazar yeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ersan Aksu, 14 Mayıs seçimleri için vatandaşlardan destek istedi. 

14 MAYIS'TA TÜRKİYE KAZANACAK

Kışla, Yaşar Doğu, Kazım Karabekir ve İlyasköy Mahalleleri Bölge Seçim İrtibat Ofisi'nin açılışını yapan Ersan Aksu, ''Türkiye Yüzyılı'na giden kararlı yürüyüşümüze büyük destek veren İlkadım ilçemizde hemşehrilerimiz ile buluştuk. Teşkilatımızın her mensubuyla omuz omuza ilk günkü heyecanla seçime hazırlanıyoruz. Ziyaretlerimizde esnaflarımız ve hemşehrilerimiz tarafından çok güzel karşılandık. Gönülden desteklerini esirgemeyen, coşkulu şekilde bizlerle birlikte güçlü ülkemizin yarınlarına yürüyen tüm İlkadımlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Mahalle başkanlarımız ve muhtarlarımız ile de buluştuk. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olan 14 Mayıs'ta Türkiye kazanacak, Samsun kazanacak, İlkadım kazanacak. Daha büyük hedeflere giden yolda "Her adım 'İlkadım' ile başlar" diyoruz.  Biriz, beraberiz, güçlüyüz. Durmak yok, hep birlikte yola devam'' dedi.

ATILAN HER OY MÜHÜR OLACAK

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, ülkeyi geleceğe taşıyacak çalışmaları hayata geçirdiklerini, 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nı başlatmak için tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirterek, "Biz bu memleketi ilmek ilmek hizmetlerle donatarak, dokuyarak Türkiye'nin yüzyıllık altyapısını bitirdik, sorunlarını büyük ölçüde çözdük. Türkiye'yi geleceğe taşıyacak bütün siyasetleri tek tek hayata geçirdik. Bütün bu çerçevede baktığımızda 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nı başlatmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Onun için 14 Mayıs'ta sizlerin atacağı her oy Cumhurbaşkanımızın seçilmesi, milletvekili adaylarımızın seçilmesi, Cumhur ittifakının kazanması ülkemizin geleceğine atılan imza olacak. Büyük ve güçlü Türkiye için basılan bir mühür olacak. Öyle bir kazanacağız ki kaybeden olmayacak. 86 milyon kazanacak" dedi.

Türkiye kazanacak!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sinirherif     2023-05-01 doğru söylemiş ersan aksu. türkiye kazanacak. akp ve reis seçimi kaybettiği zaman:)))
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri