Ahmet Güral Karayılmaz Zoguldak Özel İdare Genel Sekreteri oldu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ahmet Güral Karayılmaz Zoguldak Özel İdare Genel Sekreteri oldu!
27.06.2020 16:25:57

 

Ahmet Güral Karayılmaz Zoguldak Özel İdare Genel Sekreteri oldu!

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden istifa ederek 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Zonguldak Çaycuma Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Güral Karayılmaz Zoguldak Özel İdare Genel Sekreteri oldu!

Karayılmaz bir süre de Samsunspor’da Kayyum Başkanlığı yapmıştı.

Ahmet Güral Karayılmaz, Zonguldak Özel İdare sekreterliğine  Koronavirüs pandemi sürecinde atandığı için fazla dikkatleri çekmedi.

KİMDİR

20.08.1969 tarihinde Zonguldak’ ın Devrek ilçesinde doğdu.

Eğitim ve öğretimini Zonguldak Çaycuma Barbaros İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Zonguldak Çaycuma Lisesinde bitirdi. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Maden Meslek Yüksek Okulunu bitirdi. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İş İdaresi bölümünü okudu.1994 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu kazandı.

Bir yıl sonra eşinin öğretmen olarak çalıştığı Tokat ili Gaziosmanpaşa Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna yatay geçiş yaptı. 1998 yılında okulunu birincilik derecesi ile bitirdi.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çeşitli okullarda öğretmenlik görevi yaptı.

2004-2015 yılları arasında Zonguldak Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Vekili, 2015-2017 yılları arasında Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 2017-2019 tarihleri arasında Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevleri yaptı.

23 Mart 2020 tarihinde Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik görevine başlamış olan Ahmet Güral Karayılmaz evli ve bir kız babasıdır.

Ahmet Güral Karayılmaz Zoguldak Özel İdare Genel Sekreteri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER