Ak Parti Hizmet Muhalefet Yalan Üretiyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ak Parti Hizmet Muhalefet Yalan Üretiyor!
07.04.2021 06:45:52

 

Ak Parti Hizmet Muhalefet Yalan Üretiyor!

Başkan Aksu; "Ayağı yere basan, gerçek bilgiler paylaşan ve daha iyisini yapma adına tavsiyeler geliştiren bir muhalefet mi, yoksa boş slogan atan bir muhalefet mi? Milletimiz gerekli değerlendirmeyi 19 yıldır olduğu gibi bugün de yapıyor, yarın da yapacaktır" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Türkiye ve Samsun gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Türkiye'nin hem salgınla mücadele anlamında hem de salgın sürecinde sergilenen ekonomik başarılar ve pek çok alanda hizmete sunulan devasa yatırımlar noktasında dünyadaki tüm objektif değerlendirme sahipleri tarafından takdir edildiğini ifade eden Başkan Aksu,

Türkiye'deki muhalefetin ise zorlu salgın sürecinden medet umarak siyasi bir kazanım elde etme stratejisi güden yanlış bir anlayışa teslim olduğunu dile getirdi.

 

TÜRKİYE, CUMHUR İTTİFAKI İLE 2023'E...

Geçen hafta Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanları ile bir araya gelen Başkan Aksu,

Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin aydınlık geleceği ve umudu olmaya devam ettiğini vurguladı. Cumhur İttifakı kadrolarının Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda azimle çalışmaya devam ettiğini ifade eden Aksu, şunları söyledi; "Türkiye'nin yüksek menfaatleri doğrultusunda birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışan, ülkemizin haklarını her platformada savunan, milletimizin yanında olan ve milletimizin desteğini alan Cumhur İttifakı, Türkiye’nin garantisidir."

 

HİZMETLERİ DÜNYA TAKDİR EDİYOR

"Hem salgınla mücadelede hem de salgın sürecinde sergilenen ekonomik başarılar ve hizmete sunulan devasa yatırımlar noktasında Türkiye, dünyadaki tüm objektif değerlendirme sahipleri tarafından takdir edilmiştir. Devletimiz tüm imkanlarını milletimiz için seferber etmiştir. Ancak ülkemizde ilginç bir muhalefet anlayışı ile karşı karşıyayız. Milletimizin yanında olmak yerine, yalanlar üretip zorlu salgın sürecinden medet umarak siyasi kazanımlar elde etmeyi fırsat olarak gören yanlış bir muhalefet anlayışı var. Biz hizmet ve çözüm üretiyoruz, muhalefet yalan üretiyor. Bu yanlış tutum, bu açıklanamaz durum; her kanunsuz teşebbüse de fırsat veriyor aynı zamanda."

 

HER ZAMAN SON SÖZÜ MİLLETİMİZ SÖYLER

Türkiye’nin bir hukuk devleti olduğunu ve bunun asla unutulmaması gerektiğinin altını çizen Başkan Aksu, Cumhur İttifakı olarak her türlü vesayet girişiminin karşısında olduklarını ve olacaklarını belirtti. Art niyetli dış güçlerin taşeronluğunu yapan bir takım askeri ve sivil çevrelerde Türkiye'nin iddialı yükselişini hazmedememe hastalığının devam ettiğinin farkında olduklarını vurgulayan Başkan Aksu: "Bu mücadelenin bugünden yarına sona ermeyeceğini biliyoruz. Ancak ecdat kanı ile sulanmış bu aziz topraklarda son sözü her zaman millet söyler. Bunu kimse unutmasın. Ve yine unutulmasın ki; her türlü darbe girişimi aslında milli iradenin yok sayılması anlamına gelir” ifadelerini kullandı.

 

İYİ PARTİ KENDİ İÇERİSİNDE ÇELİŞKİLİ

Süreçte izaha muhtaç çok detay olduğunu ifade eden Başkan Aksu: “Gelinen noktada geçmişte yaşanan darbelere destek vermekten sabıkası kabarık olan CHP’ye çok fazla söylenecek bir söz zaten yok. Onların çizgileri belli. Ancak ittifak ortakları İYİ Parti’de işler iyice karıştı. Malumunuz İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bildiriyi kaleme alanları ‘zevzeklik’ yapmakla itham etti. Ancak bu açıklamanın daha öncesinde; İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray söz konusu bildiri yayınlandıktan hemen sonra; onayladığını ve imzasını attığını ifade etti. Genel Başkanları konuyu zevzeklik olarak değerlendiriyor; Genel Başkan Yardımcıları ise onaylıyor ve hatta imzasını atıyor. Bu nasıl bir çelişkidir? Daha ilginci; yine İYİ Parti Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Ergun Mengi bildirinin bir numaralı imzacısı olarak imza listesinin en üst sırasında yer alıyor. …

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu AK Parti Ersan Aksu AK Parti Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER