Samsun Haber
Giriş Tarihi : 19-10-2023 11:30

Atakum Belediye Meclis Üyesi Sezen Hitler'e rahmet okudu

Samsun'daki Atakum Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Süleyman Sezen, İsrail’in Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesi’ne düzenlediği hava saldırısına tepkisini Hitler’e rahmet okuyarak ortaya koydu.

Atakum Belediye Meclis Üyesi Sezen Hitler'e rahmet okudu

Atakum Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı üçüncü Oturumunda söz alan Atakum Belediye Meclis Üyesi Süleyman Sezen, “Dün akşam Gazze’de yaşanan olaylar insanlık dışı. İsrail bir terör devletidir. Bunu dün akşam bir kez daha kadınları, çocukları ve Birleşmiş Milletler'in izniyle hastaneye sığınan insanları bombalayan katil, terör devleti İsrail’i kınayarak sözlerime başlamak istiyorum" dedi.

1933 ve 1945 yılları arasında Almanya'yı yöneten Adolf Hitler'i hatırlatarak, dünyanın Yahudiler öldürüldükten sonra huzura kavuşacağına dikkat çeken Sezen şöyle devam etti;

“Tarihte herkes ırkçı diye Hitler’e kızar. Ama Hitler’in bir sözü vardır, 'Öldürmediğim her Yahudi için bana lanet okuyacaksınız' demiş bir insan ve doğru sözler…

Bugün dünyayı karıştıran Siyonist İsrail, Yahudi İsrail dünyayı karıştıran, her kötülüğün altından çıkan insanlar için Hitler’i bir kez daha rahmetle anıyorum ve İsrail'i kınıyorum. İnşallah en kısa zamanda bu terör devletinin sonu gelecek. Dünya, Yahudilerden temizlendikten sonra barışa, huzura kavuşacaktır."

adminadmin