Bafra ziraat odası başkanı Osman Tosuner’den Bafra görme engelliler derneğine tam destek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra ziraat odası başkanı Osman Tosuner’den  Bafra görme engelliler derneğine tam destek!
29.06.2022 18:41:30

 

Bafra ziraat odası başkanı Osman Tosuner’den Bafra görme engelliler derneğine tam destek!

Bafra’da engelliler yararına faaliyet sürdüren Bafra Görme Engelliler Derneği bir süredir yer sıkıntısı çekiyordu.

 

İshaklı Mahallesi, yeni hastane sokak, no: 5/b adresinde çalışmalarına devam eden dernek yetkililerinden diş hastanesi taşındıktan sonra çıkmak zorunda kalacakları ifade edildi. Eski devlet hastanesinin yerine diş hastanesi olarak yapılan binanın bitmesine az bir zaman kaldığı için dernek yönetimi acil olarak yeni yer arama çalışmalarına başladı.

Başkan Ömer Ergül ve yönetim kurulu bugün Bafra’nın çok sevilen ve sayılan iş adamı, Ziraat odası başkanı Osman Tosuneri makamında ziyaret etti.

Sorunlarını anlatan dernek yönetimi yerle alakalı Osman Tosuner’den yardım istedi. Talepleri dinleyen Osman Tosun er, Ziraat odasının eski binasının ikinci katını kiralık olarak derneğe tahsis etti. Bafra görme engelliler derneği başkanlığından yapılan açıklamada: “Dernek binamızı tahsis etmek için büyük çaba sarf eden Ziraat odası başkanı Osman Tosun er ve ekibine, aynı zamanda binanın tadilatı esnasında bize çok özveri gösteren Bafra belediye başkanımız sayın Hamit Kılıç ve ekibine Bafra görme engelliler derneği yönetimi, dernek üyeleri ve aileleri adına teşekkür eder, saygılarımızı sunarız” ifadeleri yer aldı.

Ayrıca dernek yetkililerinden öğrenilen bilgiye göre Bafra Belediyesi  tarafından yapılacak olan tadilat işleri tamamlandıktan sonra yeni binaya taşınma işlemleri gerçekleşecek.  

Bafra ziraat odası başkanı Osman Tosuner’den Bafra görme engelliler derneğine tam destek!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri