Başkan Demirtaş İlkadımlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Demirtaş İlkadımlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi
26.08.2022 16:30:07

 

Başkan Demirtaş İlkadımlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

İlkadım mahalle muhtarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, toplantıda yaptığı konuşmada, geçen 3.5 yıl içinde güzel hizmetlere vesile olmaya çalışıyoruz.Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Sizler halkın temsilcisi, bizi temsil edenlersiniz” dedi.

 

Başkan Demirtaş, İlkadım’daki muhtarlarla hem kendi mahallelerinde hem de periyodik olarak gerçekleştirilen toplantılarda bir araya gelerek onların talep, öneri ve şikâyetlerini dinlemeye, çözüm önerileri üretmeye devam ediyor. Belediye Meclis Salon’unda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve teknik personeller katılım sağladı.

“Sizler halkın temsilcisi,bizi temsil edenlersiniz”

Muhtarların, vatandaşların talep ve şikâyetlerini öğrenme konusunda belediye ile bir köprü vazifesi gördüğünü belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Sizler, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Bir anlamda hem halkın temsilcisi, hem de bizi temsil eden bir işleviniz var. 61 mahallemizin yerleşim birimlerinde vatandaşların memnuniyetiyle ilgili hassasiyet gösteriyoruz. Siz muhtarlar olarak, vatandaşların talebini ilgili kuruma iletiyorsunuz. Biz de belediye olarak, her mahallemize, muhtarımıza hizmet vermek istiyoruz, bunun gayreti içerisindeyiz.Biliyorsunuz ki vatandaşın gözünde muhtar, devleti ya da resmi tüm kurumları temsil eden birinci basamaktır. Bu bağlamda mahallelerimizin sorunlarını öncelikle sizlerden alarak, çözüm üretiyoruz ve uyguluyoruz” dedi.

“Aciliyeti olan sorunlarını ilettiler”

Tek tek söz alan muhtarlar; mahallelerinde aciliyeti olan çalışmaları ileterek desteklerinden ötürü Başkan Demirtaş’a teşekkür etti. Ayrıca Başkan Demirtaş,toplantı esnasında muhtarların kendisine yöneltilen sorularına da cevap verdi.

 

Başkan Demirtaş İlkadımlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri