Canik Belediyesi’nden Rekor Promosyon
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediyesi’nden Rekor Promosyon
24.10.2022 11:22:12

 

Canik Belediyesi’nden Rekor Promosyon

Canik Belediyesi, personellerine 15 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirdi.

Canik Belediyesi bünyesinde görev yapan memur, sözleşmeli personel, kadrolu işçi ve belediye iştiraki Canik İmar İnşaat Şirketi çalışanları dâhil olmak üzere tüm personele tek seferde 15 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirdi.

“Yoğun bir mesai harcadık”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyede görev yapan tüm personele maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirildiğini belirtti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediyemizde çalışan personellerimize verilecek maaş promosyonu için ekip arkadaşlarımızla yoğun bir mesai harcadık.  Görüşmelerimiz neticesinde maaş anlaşması sağladığımız bankamız üzerinden tüm personelimize 15 bin TL maaş promosyonu sağladık” dedi.

Toplam 5 Milyon 475 Bin TL Ödeme Yapıldı

Belediye personeline toplamda 5 milyon 475 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediyemiz personelinin refahı ve huzuru için en yüksek maaş promosyonu teklifini veren banka ile anlaştık. Anlaşmamız ile tüm personelimize toplam 5 milyon 475 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirildi. Canik’in gelişmesi için emek veren, gece gündüz demeden çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

Canik Belediyesi’nden Rekor Promosyon Canik Belediyesi personellerine 15 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirdi. Canik Belediyesi bünyesinde görev yapan memur sözleşmeli personel kadrolu işçi ve belediye iştiraki Ca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakkı     2022-10-24 Rekor mu? Rekor 3 yıl için 42000 TL.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri