Dib Dibe Vurdu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Dib Dibe Vurdu!
01.11.2020 09:26:57

 

Dib Dibe Vurdu!

Bu asırda Suudi Arabistan yönetimi kadar İslam’a zarar veren başka bir yönetin olmadı desem inanın. Dünya Müslüman Alimler Birliğine karşı Suudi destekli kurulan Dünya İslam Birliği(DİB): “Siyasal İslam, din adı altında ülkelerin güvenliğini ve istikrarını hedef alıyor”, dedi. Galiba Hz. Peygamber zamanında “Mescidüddirar” neyse bu da öyle bir şey.

Oh ne ala Suudi ailesi Arabistan’ın üzerine çullamış, eleştiriye dahi tahammülü yok ve ümmetin rezervlerini batıya ve ABD’ye peşkeş çekiyor, birileri “bu nasıl iş arkadaş!” dediği zaman da çaresine bakılacak öyle mi? Haydi oradan!

Hani gördünüz Gazeteci Cemal Kaşıkçı’yı ne ibretle öldürdüler, bunlar zulümde sınır tanımayan Allah beni af etsin ama bence bunlar Beyinleri Yahudi, kalpleri Hıristiyan kimselerdir.Baksanıza paraları Hıristiyan bankalarında, Aldığı kararlarla da Yahudilere destek veriyorlar.

Malum Mekke ve Medine gibi mübarek şehirlerin yönetiminin Suudi ailesinde olması ve beyaz fistan giyerek yaşamaları avam halk nezdinde Müslüman olarak mübarek Müslüman olarak bilinmesine sebep oluyor. Halbuki bu yönetim kraliyet yönetimi olup, vatandaşlarına ağız payı vererek Suudi’nin Petrolunu yabancılara peşkeş çekiyor, dünyanın muhtelif yerlerinde insanlar açlıktan ölürken, 700 milyar dolar civarında paraları ABD bankalarında duruyor. Faizle artmaya devam ediyor.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER