Diriliş Postası Gazetesi’ne Sayfa Hazırladılar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Diriliş Postası Gazetesi’ne Sayfa Hazırladılar
26.10.2022 17:08:04

 

Diriliş Postası Gazetesi’ne Sayfa Hazırladılar

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu ve Diriliş Postası Gazetesinin paydaşlığında yürütülen "Diriliş Sayfaları" projesi kapsamında Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından Diriliş Postası Gazetesi’ne "Peygamberimiz" konulu bir sayfa hazırlandı.

 

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Zeynep Köse'nin "Peygamber'e Özlem" ve Gökçenaz Gökce'nin "Hz. Muhammed (sav)" isimli yazıları ile Nursema Bilek'in "Gül ve Çiçekler", Hilal Çalış'ın "Peygamberim Hz. Muhammed (sav)", Murat Çelikoğlu'nun "Ey Muhammed (sav)", Medine Tunç'un "Ey Resul", Nur Betül Fatsal'ın "Muhammed (sav) Deyince Akkıma", Derya Yılmaz'ın "Sevgili Peygamberim" isimli şiirleri ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Nurettin İlhan'ın bir ebru çalışması yer aldı.

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri Nurettin İlhan, Hüseyin Koskos, Emine Özkan ile Servet Zeyrek'in koordinesinde Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından kaleme alınan eserler öğrenciler tarafından öğretmenlerine iletildi. Gönderilen eserler arasından seçilenler de gazetede yayımlanmak üzere gazeteye gönderildi. Ulusal çapta yayın yapan bir gazetede isimlerinin yer almasından memnuniyet duyan öğrencileri adına öğretmenleri, kendilerine bu fırsatı veren başta Diriliş Postası Gazetesi olmak üzere, Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Nuh Şengül'e ve Diriliş Postası Gazetesi Karadeniz Bölge Temsilcisi Recep Yazgan’a teşekkür ettiler.

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri Diriliş Postası Gazetesi’ne Peygamberimiz Konulu Sayfa Hazırladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri