Dünya Lideri Genel Başkan İle Siyaset Yapmanın Onur ve Gururunu Yaşıyorum
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Dünya Lideri Genel Başkan İle Siyaset Yapmanın Onur ve Gururunu Yaşıyorum
08.12.2022 17:11:14

 

Dünya Lideri Genel Başkan İle Siyaset Yapmanın Onur ve Gururunu Yaşıyorum

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “ Dünya lideri bir genel başkan ile siyaset yapmanın onur ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin gelişmesini ve büyümesini çekemeyen kesimlerce acımasızca eleştirildiğini söyleyen Sarıcaoğlu, “ Bizler inançla haklı davamızda yol aldıkça, ülkemiz büyümeye devam ettikçe bu eleştiriler devam edecektir. Ama şu bilinsin ki bu saldırılar bizim kararlılığımızı ve gücümüzü artırmaktan başka bir şey yapmıyor. “ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'da yapacağı toplu açılış ve açık hava toplantısına rekor bir katılım beklediklerini bildiren Başkan Sarıcaoğlu, Cumhurbaşkanına en güçlü desteği vermek ve tarihi bir katılım için tüm Samsunluları Cumhuriyet Meydanına davet etti. Sarıcaoğlu," Biz Kavak olarak AK Parti ilçe teşkilatımız ve 96 Mahallemizden hemşerilerimizle meydanda yerimizi alacağız. Seçim günü de sandıkta en büyük desteği veren ilçe olacağız " ifadelerinde bulundu

Türkiye’nin 100 yılda aldığı mesafeyi AK Parti ile 20 yıla sığdırdığını ifade eden Sarıcaoğlu, “ Ülkemizin kalkınmasını gelişmesini istemeyenler karşısında milletimizle omuz omuza yolumuza devam edeceğiz. Ülkemize her alanda çağ atlatan, liderimize yol arkadaşlığı yapmak bizler için büyük onur, heyecan ve mutluluktur. ” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi bir lidere sahip olmanın ülke için büyük bir şans olduğunu ifade eden Sarıcaoğlu, Türkiye’nin dünyada sözü dinlenen ve sayılan bir ülke olduğunu ifade ederek şöyle konuştu.

“Dünya lideri bir Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız var.  Bizlerde onun yolunda siyaset yapmanın onuru ve gururunu yaşıyoruz. Bu inançla  girdiğimiz tüm seçimlerde sürekli artırdığımız oyumuzla Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vermiş bir ilçeyiz. İnşallah 2023 yılında da en büyük desteği yine Kavak verecektir. Bu amaçla ilçemizde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı hiç durmaksızın sürdürüyoruz. Hemşerilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gece demeden gündüz demeden çalışıyoruz. Halkımıza hizmette her zaman bizlerin yanında olan hükümetimize, bakanlarımıza milletvekillerimize, AK Partimiz il - ilçe başkanlıklarımıza ve büyükşehir belediye başkanımıza teşekkür ediyorum.”

Dünya Lideri Genel Başkan İle Siyaset Yapmanın Onur ve Gururunu Yaşıyorum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri