Galip Öztürk Galatasaray’a Yardımı 1 Milyon Liraya Çıkardı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Galip Öztürk Galatasaray’a Yardımı 1 Milyon Liraya Çıkardı
26.01.2021 08:25:44

 

Galip Öztürk Galatasaray’a Yardımı 1 Milyon Liraya Çıkardı

Galatasaray'ın başlatmış olduğu "Aslan gibi sponsor" bağış kampanyasına Galip Öztürk, 1 Milyon Lira para gönderdi.

GÜNDEM 25 Ocak 2021 Pazartesi 16:46 Samsunlu İş Adamı, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkan Galip Öztürk, Galatasaray’ın başlatmış olduğu "Aslan gibi sponsor" bağış kampanyasına 500 Bin lira yardımda bulunacağını sözünü vermiş ve bunun sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

 

MASUM DEĞİL

Öztürk’ün paylaşımı sonrasında HaberTürk yazarı Fatih Altaylı köşe yazısında Galip Öztürk’ü eleştirerek o paranın masum olmadığını belirtti. Altaylı köşe yazısında, “Dün ilk bağışlardan biri yapılmış. Galip Öztürk 500 bin TL bağışlamış. Bunu da hem kendi sosyal medya hesabından hem de mafya bozuntusu taraftar grubunun hesabından duyurmuş. Peki kim bu Galip Öztürk? Türk adaleti tarafından cinayete karışmak suçlamasıyla arandığı için uzunca bir süredir yurt dışında kaçak olarak yaşayan bir vatandaş. İşte bu yönetimin Galatasaray’ı düşürdüğü, sporu düşürdüğü durum budur. Keşke çocukların kumbaralarından gelseydi para. Onlar masum hiç değilse” dedi.

500 BİN BENİM, 500 BİN ALTAYLI İÇİN

Galip Öztürk, twitter hesabında yaptığı paylaşımda, “ UltrAslan çağrısına 500 Bin TL yadım sözü vermiştim. 500 Bin TL’de Fatih Altaylı için gönderiyorum” dedi. Öztürk Galatasaray’ın yardım kampanyasına toplamda 1 Milyon Lira bağış yapmış oldu.

kaynak:Gerçektaraf

Galatasaray Galip Öztürk Metro Holding Yönetim Kurulu Başkan Galip Öztürk Metro Holding Aslan gibi sponsor HaberTürk Fatih Altaylı sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandaş     2021-01-26 parası kaçak göçek yaşamasına çare olamıyor ama :) :) :)
Advert
GALERİLER