Gönül Coğrafyası 7. Tematik Kış Kampı Dolu Dolu Geçiyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gönül Coğrafyası 7. Tematik  Kış Kampı Dolu Dolu Geçiyor
02.02.2023 16:04:20

 

Gönül Coğrafyası 7. Tematik Kış Kampı Dolu Dolu Geçiyor

Gönül Coğrafyası 7.Tematik Kış Kampı’nın üçüncü günü tamamlandı. Prof. Dr. Yasin Aktay, öğrencilere ‘Türkiye’nin İnsani Yardım Merkezli Dış Politikası’ konulu konferans verdi. Günün sonunda ise öğrenciler bowling oynayarak moral depoladı.

 

ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı İl Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdürlüğü’nün organize ettiği ‘Gönül Coğrafyası 7.Tematik Kış Kampı’ birçok etkinlikle devam ediyor. Kampta ülkemizde eğitim gören 36 farklı ülke gelen öğrenciler düzenlenen faaliyetler ile hem ilimizi tanıyor hem de ülkemiz hakkında bilgiler ediniyor.

 

AKTAY KONFERANS DÜZENLEDİ

Kampın üçüncü gününde öğrenciler ile Prof. Dr. Yasin Aktay, Münevver Ayaşlı Öğrenci Yurdu’nun konferans salonunda düzenlenen programda bir araya geldi. Prof. Dr. Yasin Aktay, öğrencilere ‘Türkiye’nin İnsani Yardım Merkezli Dış Politikası’ konulu konferansı gerçekleştirerek bilgiler verdi. Ayrıca öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları cevapladı.

 

BOWLİNG OYNADILAR

Konferansın ardından etkinlik Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ise üçüncü büyüğü olan İlkadım Bowling Salonu’nda devam etti. Öğrenciler, bowling oynayarak moral depolarken ilimizdeki yatırım ve tesisleri de görme fırsatını buldu. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, kampın çok verimli geçtiğini söyledi.

Gönül Coğrafyası 7. Tematik Kış Kampı Dolu Dolu Geçiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri