Güncelleme kime göre ve nasıl yapılmalı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Güncelleme kime göre ve nasıl yapılmalı!
02.03.2022 11:48:50

 

Güncelleme kime göre ve nasıl yapılmalı!

Severek, sevindirerek, güvenerek, güven verecek hal ve hareketler yaparak, aklını doğrularda kullanarak, gelişime devamlı açık olarak yaratılan, ruh-beden ve candan oluşan tek varlık insandır.

İnsanlığa geçiş bedene yüklenen ruh iledir. Ruhu bilgisayara yüklenen yazılım programı ile anlayacak olursak, bilgisayara yüklenen yazılım programı ne ise insana yüklenen ruh da aynıdır.

Bir bilgisayar için yazılım programı ne ise insan içinde ruh aynıdır. Program yüklenmemiş bilgisayar çalışmadığı gibi ruhu olmayan insan da ölüdür.

İnsana yüklenen ruhun içinde evrensel doğrular vardır. Bütün doğrular insanın fıtratındandır. Her insan yanlış yaptığını anlar. Zira içindeki ses yaratılışına aykırı hareket etmez.

Hayatımıza kolaylıklar sunan bilgisayarlarımıza virüs bulaşma ihtimalini gözden kaçırmayan bizler güncellemesini yaparız. Hatta gelecek zararlardan haberdar etmesi için koruma programları da yükletiriz.

Bilgisayar ile anlatmaya çalıştığımız insanın da güncellenmemesi sonucu virüs kapacak ve insanlığının önünde bir çok engeller oluşacaktır. Yaşanılan bütün sorunlarda da suçlular arayacak, modern dünyanın modern köleleri durumuna düşülecektir.

O zaman bizler güncellememizi neye göre ve nasıl yapmamız gerekir?

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Güncelleme kime göre ve nasıl yapılmalı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER