Havza Belediyesi Kısıtlamada Yoğun Mesaide
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Havza Belediyesi Kısıtlamada Yoğun Mesaide
30.04.2021 10:39:45

 

Havza Belediyesi Kısıtlamada Yoğun Mesaide

17 günlük kısıtlamanın başlaması ile birlikte Havza Belediyesi ekipleri tarafından kovit 19 ile mücadele kapsamında çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kısıtlamanın ilk gününde ilçe merkezinde bulunan meydan, park ve bahçelerde temizlik ve dezenfekte çalışması yapıldı.

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Kezi Kurt’un koordinesinde yürütülen çalışamalar kapsamında ilk olarak ekipleri tarafından Kevser Cami ve Parkında yıkma ve temizlik çalışmaları yapıldı.

Temizlik işleri sona eren ekiplerin ardından dezenfekte ekipleri tarafından Kevser Cami ve Parkında bulunan bank, çöp kutuları ve Cami etrafı dezenfekte edildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “İlçemizde pandemi ile mücadelemiz olanca hızı ile devam etmekte. Ekiplerimiz çalışmalarına ara vermiyor. Bir taraftan da ilçe merkezimizdeki park, bahçe ve meydanlarda temizlik çalışmalarımız sürmekte. Kısıtlama dönemini en verimli şekilde geçirmek için gerekli planlamalarımıza yapıldı.”dedi.

Havza Belediyesi Sebahattin Özdemir Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER