Hayvan Bakımevi Ziyarete Açılıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hayvan Bakımevi Ziyarete Açılıyor
03.09.2022 17:45:55

 

Hayvan Bakımevi Ziyarete Açılıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne ait Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi hayvan severlerin ziyaretine açılacak.

Kovid-19 salgını ve yapılmakta olan tadilat çalışmaları sebebi ile bir süredir ziyaret sınırlandırılması getirilen Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, yakın zamanda vatandaşlara açılacak. Ziyaret sınırlandırılmasının getirildiği dönemde, sokak hayvanları için yapılan hizmetler ve can dostları için oluşturulan ortamların kalitesi de artırıldı. Hayvan severlerin talepleri de dikkate alınarak birtakım yenilikler yapıldı.

Yapılan bu çalışmaların ardından Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Büyükşehir Belediyesi tarafından belirlenecek gün ve saatlerde randevu sistemi ile 10 Ekim 2022 tarihinde itibaren ziyaretçi kabul edecek.

600’ü köpek, 300’ü kedi olmak üzere 900 sokak hayvanına ev sahipliği yapan ve tam donanımlı veteriner kliniğinin bulunduğu Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bakılan kedi ve köpekler, ormanlık alanda doğayla iç içe olup, özgürce yaşam sürüyor.

 

Hayvan Bakımevi Ziyarete Açılıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatan DAŞ     2022-09-05 Terkedilmiş yavru kedi var gelin alın dedim, biz ilgilenmiyoruz ilkadım belediyesini arayın didiler.İlkadımı aradım 4445501-1061 telefona bakmadı.Kediyi köpek yidi.Günahı barınaktakilerin olsun...
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri