Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın İstifası Resmen Doğrulanamıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın İstifası Resmen Doğrulanamıyor!
09.11.2020 06:34:33

 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın İstifası Resmen Doğrulanamıyor!

Sosyal medya hesabı üzerinden istifa paylaşımı yapan Hazine ve Maliye Bakanı Bakan Albayrak’ın istifası resmen doğrulanamadığı için medya ikiye bölündü.

Haber Türk, Hazine ve Maliye Bakanlığı kaynaklarına ulaşarak haberi teyid ettiğini belirtmesine rağmen resmi kaynaklar sessizliğini muhafaza diyor.

Albayrak’ın istifa paylaşımından sonrası hesaplarının el geçirildiği de iddia edilmişti.

 

Bakan Albayrak’ın istifası sosyal medya hesabından yapılan şu paylaşım ile gündeme düşmüştü;

Kamuoyunun dikkatine,

Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir.

Enerji'de olduğu gibi Ekonomi'de de ektiğimiz tohumlar çokta uzak olmayan bir gelecekte koca koca çınarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine ulaştırdığına şahit olacağız inşaallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur.

Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşalarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir haklarını helal etsinler. At izinin iti izine karıştığı, Hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun.

 

Türkiye tarihindeki belkide en kritik dönemlerden sayılacak olan bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun.

Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-ı Allah bizleri Sırat-i Müstakimden ayırmasın.

Sonumuzu hayreylesin...

Berat Albayrak

Sosyal medya Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Berat Albayrak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER