Iş bankasi’ndaki chp işgaline dur de!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Iş bankasi’ndaki chp işgaline dur de!
25.08.2021 11:30:00

 

Iş bankasi’ndaki chp işgaline dur de!

Türkiye Adalet Platformu ve FİTEM Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk ve gasp dosyası'nı yayınladı.

Adaleti Savunanlar Platformu Hilâfetin Osmanlıya gecisinin 504. İsbankasinin kuruluşunun 98. Yıldönümünde Hilafetin kurtarılması için gönderilen paralarla İş Bankası'nın kurulduğunu söyledi.

Hilâfet kaldırılmadi mana ve mefhum olarak Meclis te mundemictir uhdesinde denildiği için TBMM bu hukuksuzluğa dur demeli hilafet fonundan gelen paralarla kurulan is bankasinin faizcilik libor tefecilik yapmasi tüm müslümanlara hakarettir bu hukuksuzluğu cozmelidir

Adalet Platformu Türkiye tarihinin en büyük gasp dosyasını yayınladı. Uluslararası Adalet Platformu, Hilafetin kurtarılması için gönderilen paralarla İş Bankası'nın kurulduğunu söyledi.

 Adalet Platformu Başkanı Gazeteci Yazar Adem Çevik konuyla ilgili açıklamalarda bulundu...

Bir çok yer Hilafet merkezi kurtulsun diye yardımlar toplandı. Bunlar da Osmanlı'ya gönderiliyor. Hİndistan'da da bir fon oluşturuluyor. Hatta Bülent Arınç Hindistan'a gittiğinde Hilafet merkezinin yetkililerinin torunlarıyla görüşme yaptığını bizzat kendinden dinledim. Mustafa Kemal'de Hilafet Fonu yetkililerine bir teşekkür mektubu gönderiyor. Bu mektup bir çok dile çevrilmiş.

Ulaştığımız belgelere göre bu paranın büyük bir kısmıyla İş Bankası kuruluyoır. Türkiye'nin kuruluşunda bulunan devlet adamları ve askeri şahsiyetlerde bunun şahidi.

Iş bankasi’ndaki chp işgaline dur de!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER