John Richardo Ayakkabıları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
John Richardo Ayakkabıları
07.01.2022 17:07:06

 

John Richardo Ayakkabıları

En çok ihtiyaç duyulan sektörlerden biri ayakkabı sektörüdür. Günümüzde en gelişmiş sektörlerden biri haline gelmiştir. Geçmişe bakıldığında uzun bir yol kat edilmiştir.. Eskiden ayakkabıların hepsi ayakkabı ustalarının elinden çıkmıştır.

Bu işi asıl yapan emekçiler, kundura ustalarıdır. Sanayi devrimi sonrası ayakkabı sektörü fabrikasyon olmaya başlamış ve ustalara da çok fazla rağbet olmamıştır. İşçiliği güzel, gerçek deri ve el emeği bir ayakkabı bulmak, çok zor bir hâle gelmiştir. John Richardo bu sektörde öncü olan ayakkabı firmalarından biridir.

John Richardo kadın ayakkabı ve erkek ayakkabı modelleri geniş bir skalaya sahiptir. Ayakkabıların kıyafetlerle ve ayakla olan uyumu göz önüne alınarak, tasarım çalışmaları yapılır. Her zaman modayı yakından takip eden firma, yenilikçi bir anlayışa sahiptir. Hem kaliteli hem de birbirinden farklı modelleri ile hem Türkiye hem de yurtdışında ön plana çıkmıştır.

Firma yaklaşık 39 yıldır bu alanda hizmet verir ve profesyoneldir. Geçmişin izlerini taşıyan modeller, günümüz ve gelecekte baz alınarak yapılır. Her tarza hitap eder. Popüler olmasının sebeplerinden biri de budur.

John Richardo Ayakkabıları

 

John Richardo erkek ayakkabı modelleri ve kadın ayakkabı modelleri tamamen el işçiliği ile yapılır ve deridir. Bir ayakkabı ne kadar kaliteli malzemeden üretilirse, o kadar sağlıklı ve rahat olacaktır. Ayaklar her gün uzun saatler boyunca atakta kalır ve eğer kalitesiz bir ayakkabı kullanırsanız, kas ve iskelet sistemini bozar. John Richardo kadın ayakkabı modelleri ayağın rahat nefes almasını sağlarken, zarar görmesinin de önüne geçer.

Ayakkabıda Yeniliğin Firması John Richardo

 

John Richardo ülkemizde verdiği hizmetin yanı sıra, diğer ülkelerde de tanınmış ve tercih edilen bir markadır. İstanbul’da her yaz ve kış mevsimi yapılan ayakkabı fuarları ile Yurtdışı Milano, Rusya ve İtalya gibi ülkelerin ayakkabı fuarlarında da yer alır.

Daha yakından inceleme fırsatı sunulur. Özellikle moda programlarında sponsor oluşu ile ön plana çıkmıştır. Başka birçok program ile işbirliği yapan ve sponsor olan ayakkabı firması her geçen gün ününe ün katmaktadır. Ayrıca John Richardo erkek ayakkabı ve kadın ayakkabı modelleri çok beğenilmektedir.

John Richardo ile tarz yaşamak için vakit kaybetmeden https://www.johnrichardo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

John Richardo Ayakkabıları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER