Kaosun Hedefi 2023!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kaosun Hedefi 2023!
03.08.2021 11:37:12

 

Kaosun Hedefi 2023!

Başta sahil kesimlerimiz olmak üzere yurdumuzun dört bir yanında tek elden düğmeye basılmış gibi başlatılan orman yangınları vatanseverlerin yüreğini yakarken, yangınları siyasi malzemeye dönüştüren muhalefet ise Cumhurbaşkanı’na ve iktidara saldırıyor.

 

Terör örgütü eliyle başlatılan orman yangınlarının halkı paniğe sürüklemek ve ülkede kaos ortamı oluşturmak için kullanıldığını belirten uzmanlar ile siyasetçiler, “Malum kesimler iktidarı yıpratmanın peşinde. Burada asıl hedef 2023 seçimleri” dediler.

İblis’in çocukları ile kol kola girenler, ‘Erdoğan gitsin, Ak Parti düşsün de ülkeye ne olursa olsun’ diyor!

Türkiye’de gerçekleşen orman yangınlarını değerlendiren Güvenlik ve Terör Uzmanı Emekli İstihbarat Albay Psikolojik Harp Uzmanı Coşkun Başbuğ, Yeni Akit’ aracılığı ile uyarılarda bulundu. Başbuğ, şunları dile getirdi: “Son günlerde çıkan orman yangınları 2023 odaklı doğrudan sabotaj maksatlı yapılan terör eylemleridir. Hedef Türkiye’nin 2023’e yaklaştığı süreçte her yönden kuşatma altına alınarak, kaos ortamı oluşturarak, halkı paniğe sürüklemektir.  Yakıp, yıkılması gerektiğini ve böyle niyetin olduğunu kanlı örgütün sözde lider dedikleri eli kanlı katilleri daha önceden duyurdu. Selahattin Demirtaş’ın ‘Siz Cizre’yi Bodrum’a çok uzak mı sanıyorsunuz’ demesi, yılanın başı Murat Karayılan’ın ‘Merminiz  silahınız yoksa çakmağınız kibritiniz yok mu?’ söylemleri bu başlıkta değerlendirmeli.”

Millet tek yumruk olmalı

Başbuğ, şöyle devam etti: “Kripto mesajlaşma yoluyla kripto hücrelerin harekete geçtiği bir anda 8 ilde başlayan şu anda 130’u geçen noktada yangınlar çıkarıldı. Bunun tamamen maksadı 2023. Hedef o. Yani Cumhur İttifakı ve Sayın Cumhurbaşkanı. İçine girdiğimiz bu süreç büyük operasyonlarla engellenebildi. Ancak bu olayların bittiği anlamına gelmez. Maalesef 2023’e doğru elden gelen her yolun denendiği bir süreç yaşayacağız. Bunun içerisinde yangınlar, sabotajlar, suikastlar ve algı operasyonları gibi birçok hadise gerçekleşecek. Eğer millet olarak tek yumruk olursak hepsini engelleriz.”

Kaynak: YeniAkit

Kaosun Hedefi 2023!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Borges     0000-00-00 İsrafil Sur'a üflediği zaman nasıl ki yapacak birşeyi olmayacak insanoğlunun. 2023 geldiği (belki seçim daha erken de olabilir.) zaman da reisin kaybettiğini göreceğiz. Adalet adalet adalet adalet adalet adalet.....
GALERİLER