Lıv Hospıtal ve Vm Medıcal Park Samsun’dan Vefa Ziyareti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Lıv Hospıtal ve Vm Medıcal Park Samsun’dan Vefa Ziyareti
29.03.2022 14:03:09

 

Lıv Hospıtal ve Vm Medıcal Park Samsun’dan Vefa Ziyareti

VM Medical Park Samsun Hastanesi ve Liv Hospital Samsun ailesi Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla bu yıl da Özel Mutlu Bakım Merkezi sakinlerini ziyaret etti.

Yaşlılar Haftası’nı yoğun ziyaretlerle geçiren Mutlu Bakım Merkezi sakinleri, Liv Hospital ve VM Medical Park Samsun yöneticilerini ağırladı. Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında yapılan ziyarete, Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Hatice Bulut, VM Medical Park Samsun Hastanesi Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Nagihan Şimşek de katıldı. “Her Yaşın Bir Güzelliği Var!” mottosuyla hazırlanan hediyeler, bakım merkezi sakinlerine takdim edildi. Her yıl Liv Hospital ve VM Medical Park Samsun ailesinin düzenlediği etkinliklere katılan ve yönetim ekibini ağırlayan Mutlu Bakım Merkezi büyükleri, bu yıl da yöneticileri ilgiyle karşıladı.

“VEFA UNUTMAMAK, UNUTULMAMAKTIR”

Özel Mutlu Bakım Merkezi’nin Kurucu Müdürü Gamze Çakır, “Her yıl olduğu gibi bugün de Liv ve VM Samsun yöneticileri yanımızda oldu. Bu ziyaretler bizler için çok kıymetli ve moral verici. Vefa, unutmamak unutulmamaktır. Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun hastanemize, her sene bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür ederiz” dedi.

“YAŞLILARIMIZA SAHİP ÇIKMAK, GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAKTIR”

Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Hatice Bulut ise, “Büyüklerimizin toplum ve aileleri içerisindeki konumları gelecek nesillerimize teşkil edeceği örnekler için çok önemlidir, önemsenmelidir; bizler tarafından daima korunmalıdır. Yalnızca Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında değil, günlük yaşamımızda her anımızda koca çınarlarımızı sahiplenmeli ve onlara özveri ile yaklaşmalıyız. Yaşlılarımıza sahip çıkmak, geleceğimize de sahip çıkmaktır. Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla ziyaret ettiğimiz Mutlu Bakım Merkezi sakinleriyle çok güzel vakit geçirdik, büyüklerimizin güzel ev sahipliğinden ötürü teşekkür ederiz. Tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftası’nı kutlarım” açıklamasında bulundu.

Lıv Hospıtal Ve Vm Medıcal Park Samsun’dan Vefa Ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert