Maarif Muhiti, Eğitim Modeli
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Maarif Muhiti,  Eğitim Modeli
04.07.2023 17:10:11

 

Maarif Muhiti, Eğitim Modeli

Pıhtı atma tıbbi bir yaşlılık dönemi rahatsızlığı. En bariz sonucu da beyin ve lisan arasındaki davranış koordinasyonunu koparması.

Beyin bir komut verirken dil başka bir şeyi konuşmaya başlamakta pıhtı atan hastalarda. Eğitim sistemimizin şu anki durumu tam da bu duruma benziyor. Türkiye kültür ve medeniyet olarak kökleriyle bir yön ve yol kuruyor. Eğitim sistemi başka bir dünyaya doğru yürüyen nesil yetiştiriyor. Eğitimimiz kelimenin tam manasıyla Türkiye’ye pıhtı attırmakta.

Ülkemizin okullarının daha ilk kademelerinden itibaren çocuklarımız ağır bir ‘’düşünmeme’’, ‘’idrak köreltme’’ ve ‘’ateist baskı’’ altında yetiştirilmekteler. İlkokuldan itibaren çocuklarımız; tarihinden, kültüründen ve kimliğinden ‘’yalıtılma’’ ameliyesine tabi tutuluyor.  Maddi vatanımızın manevi muhafızları durumundaki bilim kolumuz kuraklaştırma ameliyesini bi hakkın(!) ifaya devam etmekte. 

Daha ilkokul sıralarında çocuklarımız kanın kendi kendini yaptığı, dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğü gibi bir sürü ateist safsatayla üniversite kapılarına gelmekte. Eğer bu tıp öğrencisi olursa ilk öğretilen ‘’ezberleri’’ şempanze ile  insan DNA’sının çok büyük(!) benzerliği(% 98) ve insanın balık atasından gelme olduğu  olmakta.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Maarif Muhiti Eğitim Modeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı