Mucize
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mucize
24.03.2021 07:41:13

 

Mucize

Hepimiz bir mucize bekleriz.  İlla bir gün bir yer de mutlaka hayatımızda mucize olacağına inanırız. Aslın da mucize büyüklerimizin öğrettiği gibi yoktur. Mucizenin olmadığını büyüklerimiz neden yok demiştir.! Biliyor musunuz ? Çok gerçek dışı olayların olmayacağını bildikleri için mucize yok demişlerdir.Ama mucize yapan insanlar vardır.Onlar hayatımıza girer ve hayatımız da kimsenin göremediği mucizeler yaşamamıza neden olurlar.

Şuan hepimizin tek ihtiyacı olan şey mucizedir. Ev borcumuzun, araba borcumuzun, market borcumuzun vs. olmadığını görmeye ihtiyacımız olması. Diğer taraftan sağlık sorunları, aile sorunları vs. görmeden yaşayabilmek bile bizler için bir mucize olacaktır.  Bin bir emekle büyüttüğümüz çocuklarımızın başardığını görmek te bir mucize olacaktır.

Uzun yıllar alanında hizmet verdiğimiz sosyal siyasi çalışmalar sonunda kazanacağımız başarı da mucizedir.

Mucizelere inanmak için önce kendimize inanmalıyız, kendimizi tanımalıyız, kendimizi sevmeliyiz ve ben bunu başarırım, ben bunu yaparım demeyi bilmemiz gerekiyor.

Bazen hayatımıza bir bahane ile giren küçük dostumuz (hayvanlar) bize mucize olur. Bazen hiç ummadığımız bir arkadaşımız bize mucize olur.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER