Müge Anlı Salıpazarı’na Tekerlekli Sandalye Yardımı Yaptı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Müge Anlı Salıpazarı’na Tekerlekli Sandalye Yardımı Yaptı!
05.11.2020 10:25:56

 

Müge Anlı Salıpazarı’na Tekerlekli Sandalye Yardımı Yaptı!

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ATV “Tatlı Sert” programında Müge Anlı’nın konuğu oldu.

Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında Salıpazarı ilçesinde ihtiyaç sahiplerine dağılmak üzere Müge Anlı ve ekibi tarafından gönderilen tekerlekli sandalyelerin İlçe Kaymakamlığı koordinesinde Jandarma personeli tarafından birer birer sahiplerine ulaştırıldı.

 

Samsun Valiliğine, Salıpazarı Kaymakamlığına ve Jandarma personeline teşekkür eden Müge Anlı, programında Belediye Başkanı Halil Akgül’ü konuk etti.

 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Müge Anlı’ya “İlçemizde gerçekleştiren soysal sorumluluk projesine sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” yazılı ahşap plaket ve tarihi Salıpazarı serenderi takdim etti.

 

Başkan Akgül, “Sizleri ve ekibini tebrik ediyorum. Gerçekten şu anda Türkiye’de bir numarasınız. Sosyal Sorumluluk Projesinde özellikle Salıpazarı’ndaki engelli vatandaşlarımızı mutlu ettiniz. Müge Anlı ve Dostları kampanyası ile deprem bölgesinde sel bölgesinde her yerde varsınız. Vatandaşlarımıza sıcak aş vererek onları mutlu ediyorsunuz. Gerçekten sizin anlatırken duyduğunuz heyecanı bende ilçemde yaptığım her hizmette duyuyorum”dedi.

Sosyal Sorumluluk Salıpazarı Belediyesi Halil Akgül ATV Tatlı Sert Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Tekerlekli Sandalye Yardımı Samsun Valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER