Ozel Hair Transplant ile FUE Tekniğinin Avantajları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ozel Hair Transplant ile FUE Tekniğinin Avantajları
02.05.2023 16:10:42

 

Ozel Hair Transplant ile FUE Tekniğinin Avantajları

 

FUE tekniğinin klasik yöntemlere göre son derece avantajlı olduğunu belirten Ozel Hair Transplant Kurucusu Emre Beltagy, “FUE tekniği dikiş kullanımı gerektirmeyen bir prosedüre sahip. Bu durum, işlem sonrasında dikiş izinin oluşmasını engelliyor. Bunun yanı sıra donör bölgedeki iyileşme, pek çok saç ekim tekniğine göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Ayrıca tek seansta oldukça fazla greft ekimine olanak tanıyor. Bu tür hususların her biri, FUE tekniğinin yoğun bir talep görmesine olanak tanıyor.” ifadelerinde bulundu.

“Donör Bölgenin İyileşme Süresi Daha Kısadır”

“Donör bölge, FUE tekniğinde çok daha kısa sürede iyileşiyor. Bunun temel nedeni, uygulama sırasında dikiş atılmasını engellemesi. İşlem sonrasında minimum iz kaldığından, kişinin kendisini çok daha rahat hissettiğini söyleyebilirim.”

“Bir Seansta Oldukça Fazla Greft Ekilebilir”

Klasik saç ekimi tekniklerinin bir seansta çok yoğun greft ekimine müsaade etmediğini ifade eden Emre Beltagy, FUE tekniğinin bu konuda da son derece avantajlı olduğunu belirtti: “FUE tekniği ile tek seansta 4000 ila 6000 arasında greft ekimi yapılabiliyor. Bu oldukça iyi bir rakam. Çünkü bazı hastalarımızda saç dökülmeleri çok yoğun olduğundan, fazla sayıda greft ekiminin yapılması gerekiyor.”

“Dikiş Kullanımını Gerektirmeyen Bir Prosedüre Sahip”

FUE tekniğinin dikiş kullanımı gerektirmeyen bir prosedüre sahip olduğunu belirten Emre Beltagy, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “FUE tekniğinde dikiş atılmasına gerek bulunmuyor. Bu durum, uygulama sonrasında iyileşme sürecinin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Ayrıca acı hissi de minimumda kalıyor.”

“Tek Tek Saç Köklerinin Nakledilmesinde Daha Fazla Hassasiyeti Mümkün Kılar”

FUE tekniğinde saç köklerinin tek tek nakledildiğini belirten Emre Beltagy, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Açıkçası FUE tekniğinin avantajları saymakla bitmiyor. Her şeyden önce, tek tek saç köklerinin nakledilmesinde daha fazla hassasiyeti mümkün kılıyor. Böylelikle saç köklerinde tutma oranının yükseldiğini söylemek mümkün. Birçok avantajı sayesinde sıklıkla tercih edilen FUE tekniği, aynı zamanda doğal görünümlü saçlara da olanak tanıyor. Bu durum, daha fazla kişinin FUE tekniğine yönelim göstermesini sağlıyor. Ayrıca saç ekim kliniklerinin de FUE tekniğine ayrıca önem verdiğini belirtmek mümkün.”

Ozel Hair Transplant ile FUE Tekniğinin Avantajları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri