Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-05-2023 14:08   Güncelleme : 08-05-2023 14:08

Sahada MHP’ye Çok Yoğun Bir İlgi ve Muhabbet Var!

MHP Samsun Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak, MHP’nin durduğu yer milletinin yanı, MHP’nin kırmızı çizgisinin ise Ülke, Millet ve milletin sahip olduğu maddi ve manevi değerlerler olduğunu söyledi.

Sahada MHP’ye Çok Yoğun Bir İlgi ve Muhabbet Var!

MHP Samsun milletvekili Abdullah Karapıçak, seçim çalışmalarına Samsun ve ilçelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle devam ediyor.

Karapıçak ziyaretlerinde Cumhur İttifakı'na neden oy verilmesi gerektiği konusunda esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek Samsun’un Cumhur İttifakı’na tarihi bir destek vermesi gerektiğini dile getiriyor.

Karapıçak, yaptığı açıklamalarda Cumhur İttifakı'nın milletin hizmetinde olduğunu ve ülkeye sahip çıkmanın, Cumhur İttifakına, Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmakla mümkün olabileceğini vurguladı.

MİLLETİMİZİN FERASETİNE GÜVENİYORUZ, ONLAR DA BİZE GÜVENİYOR

Samsun ve ilçelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaflar, sivil toplum kuruluşu başkanları, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili adayı Abdullah Karapıçak, yaptığı değerlendirmede, "Vatandaşımızın Cumhur İttifakına ve bizlere karşı çok yoğun bir ilgisi ve olumlu yaklaşımı var. Elbette biz de bunu karşılıksız bırakmayacağız. Bizler milletimizin ferasetine güveniyoruz. Onlar da bize güvensinler" dedi.

MHP’YE YOĞUN İLGİ VAR

Abdullah Karapıçak, Milliyetçi Hareket Partisi'nin tüm kadroları ile yalnızca milletin hizmetinde olduğunu belirterek, "Partimizin 28. dönem Samsun 2.sıra milletvekili adayı olarak 14 Mayıs seçimleri için esnafımızdan, sivil toplum kuruluşu başkanlarımızdan, muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan destek istiyoruz.

İnşallah Cumhur İttifakı daha güçlü şekilde işbaşına gelecektir. Vatandaşımızın Cumhur İttifakına ve bizlere karşı çok yoğun bir ilgisi bulunuyor. Elbette biz de bunu karşılıksız bırakmayacağız. Bizler milletimizin ferasetine güvendik. Onlar da bize güvensinler. Çünkü Cumhur İttifakına sahip çıkmak, aslında ülkeye ve millete sahip çıkmak demektir. Bu noktada herkes şunu bilmelidir ki MHP’nin durduğu yer bulunduğu yer milletinin yanıdır. MHP’nin kırmızıçizgisi Ülke, Millet ve milletin sahip olduğu maddi ve manevi değerlerlerdir" şeklinde konuştu.

Abdullah Karapıçak'ın seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretler ve yaptığı açıklamalar, Cumhur İttifakı'nın Samsun ve çevresindeki seçmenlerin güvenini kazanıyor. Milletvekili Adayı Karapıçak'ın Özellikle Çarşamba ve Terme bölgesindeki çalışmalarına vatandaşın olumlu baktığı ifade ediliyor.

Recep YAZGANRecep YAZGAN