Samsun Siyaseti Muhalefetten Kaçmak İçin Şehri Terk Etti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Siyaseti Muhalefetten Kaçmak İçin Şehri Terk Etti!
02.07.2021 14:50:00

 

Samsun Siyaseti Muhalefetten Kaçmak İçin Şehri Terk Etti!

Samsun siyaseti, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaret talebini geri çevirmenin şık durmayacağını düşünerek çareyi şehri terk etmekte buldu.

Samsun siyaseti, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun’da olduğu sırada Ankara’ya çıkartma yapıyoruz bahanesiyle şehri terki diyar eyledi.

AK Parti Genel başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaarslanı ziyaret eden Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret Odası Başkanı Zeki Salih Mürzioğlu, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, OMÜ Rektörü Yavuz Ünal ve Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı buradan da Karaarslan eşliğinde Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank’ ile bir toplantıda bir araya gelerek Samsun’a kazandırılacak yeni sanayi yatırımları ve AR-GE çalışmalarına dair çok verimli bir görüşme gerçekleştirdiler.

AK Parti AK Parti Samsun Çiğdem Karaarslan Sinan Çakır Zeki Salih Mürzioğlu Ersan Aksu Mahmut Aydın Orhan Kırcalı Mustafa Demir Yavuz Ünal Doç. Dr. Zülkif Dağlı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Kemal Kılıçdaroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER