Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-03-2023 11:57   Güncelleme : 10-03-2023 11:57

Samsun’da Cumhurbaşkanımızın Oyu Yüzde 65’in Üzerinde

Samsun İnternet Gazeteciler Platformu gazetecileri Ramazan Çağlar, Recep Yazgan, Okan Çakır ve Tolga Birgücü AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’yu makamında ziyaret etti.

 Samsun’da Cumhurbaşkanımızın Oyu Yüzde 65’in Üzerinde

 

Ziyarette gündeme dair güncel meseleler hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Samsun’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüzde 65’in üzerinde oy çıkacağını belirterek Samsun’da AK Parti tarihinin en fazla oyunu alarak rekor kıracağız diye konuştu.

Türkiye’nin 11 ilinde meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve bütün Türk milletine başsağlığı dileyerek sözlerine başlayan Aksu,  “Samsun’dan deprem böğlerine aralıksız bir şekilde yardımlarımıza devam ediyoruz. Özellikle Kahramanmaraş ve Elbistan’a adeta seferberlik halinde yardımlarımızı ulaştırıyoruz” diye konuştu.

Aksu, Millet İttifakı’nın seçimlerde kaybetmeye alışmış ve her zaman kaybetmeye mahkum bir aday ile çıkmasının işlerini fazlasıyla kolaylaştırdığını belirterek, “Bu seçimlerde bizim rakibimiz yine kendimiz olacağız. Samsun’da AK Parti tarihinin en fazla oyunu almayı hedefliyoruz. Cumhurbaşkanımızı Samsun’da yüzde 65’in üzerinde bir oranıyla yeniden 5 yıl daha Cumhurbaşkanı seçeceğiz” diye konuştu.

 

Recep YAZGANRecep YAZGAN