Samsun’da Oğuzhan Uğur Krizi Büyüdü!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Oğuzhan Uğur Krizi Büyüdü!
03.01.2023 12:27:51

 

Samsun’da Oğuzhan Uğur Krizi Büyüdü!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin siyasi olduğu gerekesiyle salon vermediği Oğuzhan Uğur’u Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Samsun’a davet etti.

 

Babala TV yapımcısı Oğuzhan Uğur, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin salon vermediğini, "Samsun’dan, Ondokuz Mayıs Üniversitesinden yıllarca çokça ödül aldık. Severler bizi. Gençler yine davet ettiler fakat bu defa rektörlük “Oğuzhan Uğur’u çok siyasi buluyoruz” diyerek salonu vermemiş. Bu kararla kimin ne kadar siyasi olduğu da belli oldu sanırım. Etkinlik iptal" mesajıyla duyurmuştu.

Sosyal medya üzerinden öğrencilerin tepkilerine cevap veren Oğuzhan Uğur,

“Ben yine gelirim sizi ziyarete gençler, yerler salonu.. Üniversitelerle ilgili  program yapar,  o rektörü davet ederiz. Karşısına da öğrencileri koyarız” dedi.

Ardından Samsun Kent Haber kullanıcısı, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi Oğuzhan Uğur’u Atatürk şehri Samsun'a davet edip, Hasan Ali Yücel salonunu etkinlik için tahsis etmeye çağırdı.

Cemil Deveci de, “Sevgili  Oğuzhan Uğur kardeşim; Üniversiteli ve Atakumlu gençlerimizle birlikte seni, Hasan Ali Yücel Gençlik Bilim ve Sanat Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Atatürk'ün şehri Samsun'da, kapılarımız sana her zaman sonuna kadar açık." dedi.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin bu mesajı üzerine Oğuzhan Uğur, "Çok zarifsiniz başkanım çok teşekkür ederim" şeklinde karşılık verdi.

Samsun’da Oğuzhan Uğur Krizi Büyüdü!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Behzat KAHVECİ     0000-00-00 Durum bilindiği gibi siyasi imiş. Duruma Deveci hemen atlamış fakat bu tür durumlar kendini kurtaramayacak
hakkı birinci     2023-01-04 rekötrö kendine malikane yapmakla meşgül.
Hasan Can     0000-00-00 Demekki denildiği gibi iş siyasiymiş.Deveci atladığına göre üniversite doğrusunu yapmış
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri