Sapıklık Ailemizi Devletimizi Tehdit Ediyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sapıklık Ailemizi Devletimizi Tehdit Ediyor!
25.07.2022 13:46:10

 

Sapıklık Ailemizi Devletimizi Tehdit Ediyor!

Türkiye Aile Meclisi ve Türkiye Aile Birliği bileşenlerinden 50 stk'dan oluşan Fikirde Birlik ve mücadele platformu eyupte yüzlerce kişinin katıldığı bir basın açıklaması ve dua yaptı.

 İstanbul sizlesmesinin felsefi temelini oluşturan CEDAW sözleşmesinin yildonumu dolayısıyla yapılan basın açıklamasında toplumsal cinsiyet eşitliği ve toplumsal cinsiyet adaleti ve GENDER maskeli escinsellestirne operasyonuna dur denildi.

Basın açıklamasında ayrıca, “Cinsiyetsiz Ailesiz ahlaksız toplum projelerini durdurmak anayasanin 41. Maddesi âmir hükmü sapık dernekleri kapatmak yetmez sapıklığı yasaklamak sapkın dernekleri kapatmak mal varlıklarına el konulmasıni istiyoruz. Eşcinsel sapkın kuruluşları soykırım casusluk ve terör kapsamına almak ailemizi devletimizi korumak milli güvenlik meselesidir İstanbul sozlesmesinin dayattığı toplumsal cinsiyet politikalarından vazgeçmesilmesini ve aileyi ifsat eden 6284 nolu yasanın iptalini islahini istiyoruz” ifadelerine yer verildi.

Türkiye Aile Meclisi Adem Çevik ile AK Parti önceki dönem milletvekili Metin Külünk’ün de destek verdiği basın açıklamasını Türkiye aile meclisi ve bileşenlerinden oluşan fikirde Birlik ve mücadele platformu adına  Yesevi Alperenler derneği başkanı Kürşat mucan okudu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

 

Kıymetli dava arkadaşlarım, Aziz Milletimiz ve basınımızın güzide mensupları bugün burada aile yapımız ve yeni nesillerimiz için hayati öneme sahip çok tehlikeli bir hususa tekrar dikkat çekmek için toplanmış bulunmaktayız.

 

Bakınız, Milletimiz ve yeni nesillerimiz tarihin hiçbir döneminde bugün ki gibi korkunç bir tehlikeyle karşı karşıya kalmamıştır. Çünkü kurulmak istenen yeni dünya düzeninde bizi biz yapan tüm değerlerimiz, inanç sistemimiz, aile mefhumumuz, kültürel değerlerimiz, ahlaki yapımız, tüm mukaddes değerlerimiz, yeni nesillerimiz tam manasıyla yok edilmek istenmektedir. Müslüman Türk Milletini ahlaken çökertmek, yeni nesillerimizi cinsiyetsizleştirmek, sapkın ilişkileri, pedofiliyi ve zührevi hastalıkları ülkemizde yaygınlaştırmak, ailesiz ve zürriyetsiz bir toplum oluşturmak için dört koldan farklı renk ve biçimlerde hiç durmadan saldırıyorlar.

GEYLİĞİ, LEZBİYENLİĞİ, TRAVESTİLİĞİ VE BİSEKSÜELLİĞİ DAYATILIYORLAR

Özellikle toplumsal cinsiyet eşitliği, insan hakları, yaşamsal hürriyet, düşünce ve ifade özgürlüğü gibi paravanlarla planın en önemli parçası olan geyliği, lezbiyenliği, travestiliği ve biseksüelliği bir taraftan dayatma yapıyorlar, diğer taraftan ise meşrulaştırmak ve cemiyetimizin her alanına yaymak istiyorlar.

O kadar sinsi, kurnaz ve şeytani planlarla ilerliyorlar ki özellikle popüler kültürü, moderniteyi kullanarak her türlü reklamla, giyimle kuşamla, modayla, gençlere hitap eden yayınlarla, dizilerle, şarkılarla, danslarla, sanatçılarla, sporcularla, programlarla ve LGBT’Lİ aktivistlerle yeni nesillerin ve kadınlarımızın, kızlarımızın dimağlarını ele geçirerek, ağlarına düşürüyor, sapkınlıklarını zerk ediyorlar. Milli ve manevi değerleri zayıflamış, bu değerlerden mahrum kalmış nesiller ve fertler bu sapkınlık akımının girdabında kayboluyorlar.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi insan fıtratını ve biyolojik özelliklerini reddeder. Cinsiyet seçiminin insanın kendisine bırakılması gerektiğini savunur.

Bu açıkça yaradılış gerçeğini inkar etmektir ve insan doğasını topyekun bozmaktır. Hepimiz biliyoruz ki ezelden beridir  kadın kadındır, erkek erkektir. İnsan nesli bugüne kadar bu şekilde gelmiştir. Doğuştan  biyolojik ve psikolojik olarak birbirinden tamamen farklı kadın ve erkeğin evlenmesinden de aile oluşmuş ve insan nesli devamlılığını günümüze kadar bu surette sağlamıştır. Şimdi bu doğayı ve bu işleyişi bozmaya kalkmak, üremeyi durdurmak ve insanlığı yok etmek demektir.

GENÇLERİN HOŞUNA GİDEN NEFSANİ APARATLARLA

Burada özellikle şunu da ifade edelim ki; bu sapkın örgüt ışıltılı argümanlarla, vadettikleri rengarenk hayat tarzıyla, gençlerin hoşuna giden nefsani aparatlarla aslında sonu bataklık olan pespaye bir hayatı perdelemeketedir.

Bakınız bu sapkın fiili işleyenlerin tamamı AIDS’e yakalanıyor, aile bağları tamamen kopuyor, cemiyet hayatından da soyutlanıyorlar. Bir süre sonra zührevi hastalıkların, psikolojik bunalımların girdabında karanlıklarda kaybolup gidiyorlar.

Geri dönüşümü olmayan bir büyük tehlike de cinsiyet değişimidir. Şu anda Cerrahpaşa ve Zeynep Kamil’de birçok gencimiz cinsiyet değişimi için sıra bekliyor. Ve psikiyatristlerin onayı olmadan bu değişim olmuyor. Neye göre ve nasıl onay veriyorlar. Ayrıca cinsiyet değişimi ameliyatının tüm masraflarını SGK’nın  karşıladığı belirtiliyor. 2Milyon Dolar gibi bir rakam telaffuz ediliyor. Değişim ücretlerinin Avrupa Birliğinden karşılandığı söyleniyor. Sağlık Bakanlığımız bu işin neresindedir? Bu konulara bir an evvel cevap vermesi, aydınlığa kavuşturması gerekmektedir.

Bu sapkınlık akımının son yıllarda daha hızlı ve daha geniş kitlelere yayılmasının altında yatan neden propaganda faaliyetlerine dünyada ve ülkemizde birçok ünlünün, dizi ve film platformunun destek veriyor olmasıdır.

 

Örnek vermek gerekirse gençlerimizin bir kısmının yakından takip ettiği ve etkisinde kaldığı ‘cinsiyetsiz’ şarkı sözleri, giyim ve danslarıyla ünlü Güney Koreli pop gruplarını verebiliriz.

EBRAR KARAKURT, TAYLAN ANTALYALI, SANATÇILARDAN TARKAN, MURAT BOZ, ÖZCAN DENİZ, MABEL MATİZ, SEZEN AKSU, AJDA PEKKAN, HÜLYA AVŞAR

Ülkemizde de bu sapkın akımlara açık açık destek verenlere spor camiasından Ebrar Karakurt, Taylan Antalyalı, sanatçılardan Tarkan, Murat Boz, Özcan Deniz, Mabel Matiz, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Hülya Avşar  gibi isimleri söyleyebiliriz. 

 

Milletimizi ayakta tutan en önemli direklerden biri olan aile yapımızı kökten dinamitleyen bu sapkın yapılara gençlere örnek olması gereken sanatçı ve sporcuların destek vermesi çok acı bir durum.

 

Gene bu sapkın akımlara ülkemizde destek veren  sahada fiilen çalışan toplam 256 dernek var. Bu dernekler AB başta olmak üzere SOROS’un Açık Toplum Vakfı gibi tamamen dış kaynaklı Vakıflar üzerinden  fonlanıyorlar. Ülkemizin her ilinde örgütlenmeye hızla devam ediyorlar. Ve bu dernekler üzerinden Üniversitelerde de kulüpler kurup öğrencileri örgütlüyorlar ve birçok Üniversite de şu anda aktifler. Hedef kitle ağırlıklı Üniversitelerdir.

 

Şunu da ifade etmeden geçmeyelim; sadece lezbiyenlik projesi için bu seneye mahsus 7 milyon dolar fon ayırdılar. İç İşleri Bakanımızın da ifadesiyle sadece bir dernek 22 milyon TL fonlanmış.

TARLABAŞI TOPLUM MERKEZİ, LAMBDA İSTANBUL, KAOS GL ANKARA…..

Bunlara açıkça destek veren dernek isimlerine örnek verecek olursak; Tarlabaşı Toplum Merkezi, Lambda İstanbul, Kaos Gl Ankara, Siyah Pembe Üçgen İzmir, Özgür Renkler Bursa, LGBT Yedi Renk Mersin, Hebun Diyarbakır, Gökkuşağı LGBT Malatya, Mor Balık Trabzon, Özgür Renkleri LGBT İskenderun, Gökkuşağı Çorum LGBT’yi sayabiliriz. Tekrar ifade ediyorum şu anda toplam 256 dernekleri var.

 

Siyasi parti ve belediyelere gelince; CHP’nin genel başkanı iktidara geldiklerinde LGBT mensuplarının tüm haklarını vereceklerini, eşcinsel evliliklere izin vereceklerini aleni bir şekilde açıkladı. İYİ Parti, HDP, Gelecek Partisi, Deva Partisi gene bu sapkınlara açıkça destek veriyorlar.

 

İBB malum. Ekrem İmamoğlu göreve geldiğinden beri LGBT örgütünü açık açık destekliyor. Bunlar için müdürlük kurmak bile istedi fakat meclisten geçmedi.

İzmir, Mersin, Adana Belediyeleri, Kadıköy, Beşiktaş Belediyeleri bu sapkınlara hararetle destek veren belediyelere örnektir.

Görüldüğü üzere siyasi ihtirasları, ikballeri, çıkarları uğruna aileyi, nesilleri ve milletimizi asla umursamıyorlar ve bu sapkın akımlara, cinsiyetsizleştirme projesine destek veriyorlar.

CUMHURBAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A  SESLENİYORUZ

Buradan Sivil Toplum Kuruluşları olarak bir kez daha Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a  sesleniyoruz;

 

*Ailemizi, yeni nesillerimizi hedef alan,

Milletimizi cinsiyetsizleştirmek isteyen sapkın LGBT örgütünün tüm derneklerinin ivedilikle kapatılmasını talep ediyoruz.

 

*Tüm propaganda, reklam ve yayın faaliyetlerinin ivedilikle durdurulmasını talep ediyoruz. Milletimizi ve yeni nesillerimizi zehirleyen, istikbalimizi tehdit eden  sapkınlık, sapıklık propagandaları asla özgürlük ve hürriyet olamaz.

 

*Teknoloji çağındayız. Globalleşmiş, kocaman bir köy haline dönmüş dünyada  elbette çocuklarımız, nesillerimiz teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmalıdır. Fakat devletimizden isteğimiz genel itibariyle koruyucu filtreleme sistemi oluşturarak  zararlı yayınların nesillerimizi bozmasına müsaade etmemesi yönündedir.

Gazi Meclisimizde Araştırma Komisyonu kurulursa LGBT örgütünün bugünümüzü ve geleceğimizi tehdit eden bir milli beka sorunu olduğu açıkça ortaya çıkacaktır.

Müslüman Türk Gençliği olarak Ailemizi, Neslimizi, Dinimizi, Töremizi, Milli Değerlerimizi korumak için mücadelemize biiznillah devam edeceğiz. Çünkü insan fıtratı, aile ve değerlerimize karşı açılan bu savaşa tarafsız ve sessiz kalamayız, kalan ve göz yuman da bunun hesabını Yüce Allaha veremez.

 

Buradan bu sapkınların tuzağına düşen gençlerimize de sesleniyoruz;

Biliyoruz ki çok büyük buhranlar yaşıyorsunuz. Girdiğiniz yol çıkmaz sokak. Hem dünyanızı hem ahiretinizi yakmayın, mahvetmeyin. Bize mutlaka ulaşın.  Emin olun ki sizi bu girdaptan kurtarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

 

Mücadelemiz ve kavgamız sizi ağına düşürerek bu bataklığa ve karanlıklara hapseden küresel çeteler ve içimizdeki kuklalarına karşıdır.

Sapıklık Ailemizi Devletimizi Tehdit Ediyor!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Özçiçek     0000-00-00 Bütün anlattıklarına katılıyorum.Múcadelenizde sizleri sonsuza kadar destekliyorum. Ben emekli bir yargıç olarak hukuki ve manevî desteklerimle yanınızdayım. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.sevgi ve saygılarımla.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri