Samsun Haber
Giriş Tarihi : 12-09-2023 11:00   Güncelleme : 12-09-2023 11:15

Siyaset Burada Samsun Sağlık İl Müdürü Nerede!

Samsun siyasi erkanının, Samsun Şehir Hastanesi hakkında bilgi almak için şantiye alanına yaptıkları ziyaret sırasında samsun Sağlık İl Müdür neden orada yoktu?

Siyaset Burada Samsun Sağlık İl Müdürü Nerede!

Önceki dönem Ticaret Bakanı, Samsun Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş ile beraber, Samsun Milletvekili Ersan Aksu, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yapımı devam etmekte olan Karadeniz Bölgesi’nin en büyük sağlık yatırımlarından biri olan 900 yatak kapasiteli “Bölgenin yeni sağlık üssü” Samsun Şehir Hastahanesi’nin şantiye alanını ziyaret etti.

Samsun siyasi erkanı hastanenin devam eden çalışmaları hakkında kimden bilgi aldı diye soracak olursanız onu biz de çözemedik…

Zira Samsun siyasetinin, Karadeniz Bölgesi’nin en büyük sağlık yatırımlarından biri olan 900 yatak kapasiteli “Bölgenin yeni sağlık üssü” Samsun Şehir Hastahanesi’nin şantiye alanını ziyareti sırasında Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç orada yoktu.

Neredeydi?

Samsun Sağlık İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç ve Destek Hizmetleri Başkanımız Erol Öztürk tam o sırada Samsun Garnizon Komutanlığına atanan Tümgeneral Davut Ala'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyordu.

Recep YAZGANRecep YAZGAN