Sosyal Medya da Cenaze İlanı Aramaya Son...
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sosyal Medya da Cenaze İlanı Aramaya Son...
25.03.2021 07:28:57

 

Sosyal Medya da Cenaze İlanı Aramaya Son...

Cenaze İlanlarının Şehir şehir günlük yayınlandığı son dakika vefat haberleri ve güncel makalelerin yer aldığı http://cenazeilanlari.com.tr/ web sitesi yayın hayatına başladı.

Günümüzde İletişimden, bilgiye ulaşma, bankacılıktan, alışverişe bir çok ihtiyaçımızı internetten görüyoruz. Ancak Cenaze İlanılarını  il - il  günlük takip edebileceğimiz bir internet platformuna Ülkemiz yeni kavuştu.

“DİN GÖREVLİLERİ VE MUHTARLARIMZA GÖREV DÜŞÜYOR”

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydeden http://cenazeilanlari.com.tr/ web sitesi kurucusu Mustafa Altuner, “Böylesine önemli bir projeyi hayata geçirerek, “Hz. Peygamber Efendimizin (s.a.v) ‘Vefat haberini duyurmak sünnettir. Kişinin ölümünden yakınlarını, komşularını ve müslümanları haberdar edin” tavsiyesini yerine getirmiş oluyoruz.” dedi.  Tüm hizmetlerin ücretsiz olduğunu belirten Altuner, “Bu web sitesi bir yatırım olmaktan öte büyük bir sosyal sorumluluk projesidir. Bir yakınımızı kaybettiğimizde sosyal medyamızda vefat ilanı paylaşıyoruz. Ancak Sosyal Medya da yayınlanan ilanları sadece bizi takip eden arkadaşlarımız görüyor, oysa vefat eden kişinin kendi çevresi ve kendi dostları var.  Türkiye genelinde il il anlık Cenaze İlanları, Son Dakika Vefat Haberi ve Cenaze İşlemleri üzerine güncel makaleler ile insanların acılarını paylaşıyoruz.  Muhtarlar ve Din Görevleleri başta olmak üzere Milletimizi http://cenazeilanlari.com.tr/  öncelik web sitemizi ziyaret ederek, amacımıza katkıda bulunmaya davet ediyorum.”

Sosyal Medya Cenaze İlanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri