Tekkeköy Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muhammet Üstün Milletvekili Aday Adayı Oldu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tekkeköy Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü  Muhammet Üstün Milletvekili Aday Adayı Oldu
17.03.2023 16:09:36

 

Tekkeköy Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muhammet Üstün Milletvekili Aday Adayı Oldu

Tekkeköy Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü görevinden istifa eden Muhammet Üstün AK Parti Milletvekilli aday adaylığını açıkladı.

 

Uzun yıllardır çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alması, medya ve tanıtım çalışmalarında aktif rol üstlenmesinden sonra Tekkeköy Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yapan Muhammet Üstün bugün yaptığı basın açıklaması ile milletvekili aday adaylığını duyurdu.

AK Parti 28. Dönem Samsun Milletvekili adayı olmak için görevinden istifa eden Muhammet Üstün, memleket sevdasıyla bu yola çıktığını belirterek, “Ülkem ve şehrim için hizmet etmek arzusundayım. Heyecan, azim ve kararlılıkla insanımıza hizmette, gönüllere hizmette yarışmaya, milletvekilliği görevine talibim” dedi.

MUHAMMET ÜSTÜN KİMDİR?

Muhammet Üstün 6 Mart 1980’de Samsun’un Tekkeköy ilçesinde dünyaya geldi. Tekkeköy İlköğretim Okulu, Samsun İmam Hatip Ortaokulu ve Çarşamba Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü’nde eğitim gördü. Harran Üniversitesi Viranşehir MYO Bilgisayar Donanımı Bölümü’nde ön lisans ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans öğrenimini tamamladı.

2004 yılında ticarete atılarak kendi firması olan Üstün Bilgisayarı kurdu. 2009 yılında firmasını tüzel şirket haline getirerek kurucu müdür ve şirket ortağı olarak ticaret hayatına devam etti. 2021 yılında Tekkeköy Belediyesi’nde memuriyet hayatına başladı. Tekkeköy Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yapan Muhammet Üstün evli ve üç çocuk babasıdır.

Birçok sivil toplum kuruluşunda da görev alan Muhammet Üstün, 2006 yılında AK Parti Samsun Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, 2011 yılında AK Parti Tekkeköy İlçe Tanıtım ve Medya Başkanlığı, 2015 yılında AK Parti Tekkeköy İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Tekkeköy Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muhammet Üstün Milletvekili Aday Adayı Oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri