Uğur Etli: Milletimiz Bunları Sandığa Gömecek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Uğur Etli: Milletimiz Bunları Sandığa Gömecek
08.05.2023 11:56:02

 

Uğur Etli: Milletimiz Bunları Sandığa Gömecek

​ AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Uğur Etli, ''14 Mayıs'ta Recep Tayyip Erdoğan'ı seçtiğimiz demokrasi bayramımızı kutlayacağız'' dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Uğur Etli, teşkilat mensupları ile birlikte İlkadım ilçesinde seçim çalışması yaptı. Pazar yeri ve esnaf ziyareti yapan Uğur Etli, 14 Mayıs seçimlerinde destek istedi.

MİLLETİMİZ SANDIĞA GÖMECEK

Seçim çalışmalarında vatandaşlara Türkiye Yüz Yılı hedeflerini ve 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlatan Uğur Etli, ''Her seçim önemlidir ama karşımızdaki altılı, yedili, sekizli koalisyon, masanın üstündekiler ve altındakiler, hepsine baktığınızda bu seçimin ne kadar önemli olduğunu görüyorsunuz. Milletimiz Cumhur İttifakımıza, AK Partimize, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdikleri zaman karşımızdaki bu 7'linin hepsini hem sandığa gömecek'' dedi.

DEMOKRASİ BAYRAMINI KUTLAYACAĞIZ

Muhalefetin tek bir araya gelme sebebinin Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığı olduğunu ifade eden Uğur Etli, ''14 Mayıs'ta Recep Tayyip Erdoğan'ı seçtiğimiz demokrasi bayramımızı kutlayacağız. PKK'sı, FETÖ'sü, onun destekçileri, Avrupa faşistleri çıkmış 'Recep Tayyip Erdoğan'a karşıyım' diyor. Milletimiz 'Recep Tayyip Erdoğan' diyor. Bütün dünyada şanlı bayrağımıza, mukaddes kitabımıza düşmanlık edenler 14 Mayıs'ta cevabını sandıklar açılınca alacak." dedi.

Uğur Etli: Milletimiz Bunları Sandığa Gömecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri