Windows 10 Pro Satın Al
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Windows 10 Pro Satın Al
16.08.2021 18:00:38

 

Windows 10 Pro Satın Al

Hala Windows 10 Pro'dan önceki bir sürümle çalışıyorsanız, sunduğu bazı avantajlara ve olanaklara bir göz atmanız gerekebilir.

Windows 10 Pro satın al işlemi şeklinde Microsoft'un en beğendiği bilgisayar işletim sisteminin en son güncel halinin yayınlamasının üzerinden 5 yıldan fazla zaman geçti. Bu nedenle, bunun getirdiği tüm yanlarını analiz etmek için iyi bir zaman. Bugün, 2021'in ortasında ortalama bir kullanıcı için Windows 10 Pro almanın avantajlarını anlatacağız.

Windows 10 Pro, Sürekli Gelişen Bir İşletim Sistemi

Windows 10 lisans satın al ile her ne kadar, Windows 10 Pro sahip olmanın avantajları fazla olsada, çevrimiçi dünyaya odaklı ve iyi bir otomatik güncelleme oranı ile sistemi önemli ölçüde geliştiren güncellemeler Windows’un en önemli özelliğidir.

Bir diğer önemli faktör, Microsoft'un Windows 10'u evrensel bir sistem yapma girişimidir. Bu nedenle sistem ömrünün ilk yıllarında üretici firma Windows 7 veya Windows 8'den Windows 10'a yükseltme imkânı sunmuştur. Tamamen ücretsizdir. Tüm bunlarla ilgili en ilginç şey, 2021'de bugüne kadar bu ücretsiz aktivasyon hizmetinin hala mevcut olmasıdır. Ve sistemi yakın gelecekte devre dışı bırakma niyetinde değillerdir.

Windows 10 satın al ile Windows 7 veya Windows 8 aktivasyon anahtarınız varsa aynı anahtarla Windows 10'a yükseltebilirsiniz. Üstelik orijinal bir Windows lisansınız olmasa bile bu mümkündür, Microsoft'un Windows Insider Programı sayesinde tamamen yasal olarak "baştan sona" da güncelleyebiliyoruz. Daha sonrasında da isterseniz Windows 10 Pro’ ya geçebilirsiniz.

Windows 10 Pro Artıları:

Hala Windows 10 Pro'dan önceki bir sürümle çalışıyorsanız, sunduğu bazı avantajlara ve olanaklara bir göz atmanız gerekebilir. İşletim sistemini değiştirmek (esas olarak uygulama uyumluluğu sorunları nedeniyle) her zaman biraz "korkutucu" olsa da bunu uzman bir kişi aracılığı ile yapabilirsiniz.

2019'da Microsoft geliştiricileri, Windows 10 için "PowerToys" isminde ufak bir açık kaynaklı araç seti yayınladı. Bu meraklı yardımcı Programlar, ekranda sahip olduğunuz pencereleri yeniden düzenlemek için "bölgeler" oluşturmak veya yalnızca basarak kullanılabilen klavye kısa yollarını göstermek gibi basit ama son derece güçlü görevleri gerçekleştirmekten sorumludur. Bu tarz özellikler Windows 10’u almak için cazip hale getirmektedir. Sizde bilgisayarınız için alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri