Yıllar Önce Konya’da Üretilen Ağaç Taşıma Makinası Nihayet Samsun’da!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yıllar Önce Konya’da Üretilen Ağaç Taşıma Makinası Nihayet Samsun’da!
04.11.2020 06:51:52

 

Yıllar Önce Konya’da Üretilen Ağaç Taşıma Makinası Nihayet Samsun’da!

Çevre duyarlılığına büyük önem veren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Alo 153 Kent Yönetim Merkezi'nin çalışma sahasında bulunan ağaçları kesmeden nakil ederek, canlı tutuyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından, Alo 153 Kent Yönetim Merkezi'nin yapılacağı Kültür Park'tan ağaç sökme makinesiyle büyük bir titizlikle sökülen manolya, at kestanesi ve dişbudak cinsi 6 ağaç, Kurtuluş Parkı'na dikildi. Ağaçlara herhangi bir zarar gelmemesi için dikkatli bir çalışma yürüten ekipler, hasarsız bir şekilde yeni yerlerine yerleştirdi.

Doğayı korumak ve geleceğe daha yaşanır bir çevre bırakmak için çaba gösteren Büyükşehir Belediyesi, şehrin her noktasında ağaçlandırma çalışması yapıyor. Yeşil dokuyu korumak ve daha da artırmak için Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, şehrin muhtelif yerlerinde büyük bir titizlik ve hassasiyetle hizmetlerini yürütüyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı Çevre duyarlılığı Ağaç Taşıma Makinası Kültür Park Alo 153 Kent Yönetim Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zatımuhterem     2020-11-04 B.Şehir Belediyesinin boş atıl binaları yokmuydu da yeşil alana bina yapılıyor. Alo 153 için binamı yapılır. Boş yere paralar çarçur ediliyor.
Vatan DAŞTAN     2020-11-04 Muzaffer Önder zamanında bile vardı bu araçtan, turuncu renkli bir kamyondu, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?
Advert
GALERİLER