Ateistler İslam’a koşuyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ateistler İslam’a koşuyor!
15.11.2021 09:49:10

 

Ateistler İslam’a koşuyor!

Ateist iken İslam’a dönüş yapan ve İlmi çalışmalarla ateizme, deizme ve batıl fikriyata reddiyeler yayınlayan Dr Altay Cem Meriç Müslümanlara yönelik algı operasyonuna dikkati çekti.

Özellikle fondaş medyanın "başörtülü kızlar açılıyor" haberleri aslında Müslümanları ümitsizliğe sokma amaçlı bir algı operasyonu.

Hayatının önemli bir kısmını ateist olarak geçiren ve hidayete erdikten sonra ilmi çalışmalarla ateizm, deizm ve ve diğer ifsat ideolojilerine karşı reddiyeler yayınlayan Dr Altay Cem Meriç, ümmete yönelik operasyona dikkati çekti.

Kendisine gelen “Müslüman oldum” mesajlarını yanlış anlaşılabilir diye paylaşmadığını kaydeden Meriç, bir kesimin Müslümanlara yönelik operasyonlarına dikkati çekti.

Kapanan kızların açık resimlerini paylaşıp "bakın ben kapandım" diyemediğini ama birilerinin ha bire “açıldım” mesajı vererek algı oluşturduğunu belirten Meriç, gençliğin İslam'a yöneldiğini, ateistlerin Müslüman olmaya başladığını örnekleri ile ortaya koydu.

dr. altay cem meriç ateizm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Seyfullah     2022-08-06 Ben tam tersi, günde 5 vakit namaz kılan bir müslümanken, etraftaki tipleri gördükten sonra deist oldum...
Müslüman gençler     0000-00-00 Artık daha fazla bilinçleniyor,gelecekte kemiyet değil keyfiyet önemli cümlesinin doğruluğu teyit edilecek.
Doğukan     0000-00-00 Bende eskiden deisttim sonra musluman oldum elhamdülillah
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri