Bir Takımın Kaderiyle Oynayanlar!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bir Takımın Kaderiyle Oynayanlar!
18.03.2021 10:34:42

 

Bir Takımın Kaderiyle Oynayanlar!

Bilirsiniz; bir tiyatro oyununda olsun, bir filmde olsun çok figüran vardır ama asıl yük hep başrol oyuncularndadır ! Zirâ; eseri ve eserdekİ başarıyı, her ne kadar başroldekiler üstlense de figranların da desteği şarttır bu başarıda.

Şimdi bu benzetmeden sonra; bir maçı analiz edersek, başrolde futbolcular, teknik kadro ve oyuncular, fgüranlıkta da başarı veya başarısızlık gibi temel faktörler vardır. Hakremleri de maçı iyİ okuyan ya da okuyamayan başrol yardımcılarına  benzetebiliriz.

Her neye benzetirsek benzetelim; liderlik aşkına, zirve aşkına İzmir Altınordu maçına giden Yılport Samsunspor' da,2 mâlum futbolcu takımı maalesef zora ve tehlikeli bir mecrâya sürükleyerek; adeta bir takımın kaderiyle oynamıştır ki, bunun kem küm edilecek haklı bir yanı da  yoktur.

Oysa  ne umutlarla gidilmişti İzmir' e; Gzt Giresunspr da ağır bir darbe almışken, bu avantajımızı maalesef  Gökhan Alsan ve Nadir Çiftçi gibi; deneyim ve kariyerleri yüksek, yarının ümit veren futbolcuarı ne yazık ki takımı bir anlık öfke ve hırs yüzünden sabote etmişlerdir !

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER