Bu Şehir Benim Sevdam
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bu Şehir Benim Sevdam
21.11.2022 15:41:31

 

Bu Şehir Benim Sevdam

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Derebahçe Mahallesi’nde tefrişatı devam eden "ATA OCAĞI" (Büyükler Kreşi) binasını ziyaret etti. İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Lütfü Coşkun ve Fen İşleri Müdürü Celal Kadıoğlu, Başkan Demirtaş’a çalışmaların gidişatı hakkında bilgi verdi.

Türkiye de tek olacak ve 2023 yılında ilkadım da hizmete girecek olan yaşlı büyüklerimiz şehir merkezine yakın ulaşım sorununun olmadığı doğa ile yeşilin bir arada olacağı ortamda kendi akrenleriyle vakit geçireceği sosyal donatısı olan "ATA OCAĞI" (Büyükler Kreşiyle) yaşlıların bir gün değil her gün düşünülmesi gereken bir proje olduğunu ifade eden Başkan Demirtaş,” Bizi var eden ve yetiştiren çınarlarımızla onur duyuyor sahip çıkıyoruz. Onların huzuru ve mutluluğu bizler için her şeyden önemli. Çünkü biz gücümüzü geçmişimizden alıyoruz ve bu sayede yarınlara daha umutla bakıyoruz. Yaşam tecrübelerini, sevgilerini devraldığımız büyüklerimizin ailelerinden kopmadan hoşça vakit geçireceği,Ata Ocağımızın İç tefrişatı yapılıyor. Belirli prosedürler var. Ekiplerimiz onları da tamamlıyor. İnşallah hızla burayı da 2023 yılında hizmete açacağız” dedi.

“Bu şehir benim sevdam”

İlkadım’ın her sorunuyla dertlendiğini, çözüm için çalışmalar ve görüşmeler yaptığını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,“ Bu şehir benim sevdam. Şehrimin her sorunuyla dertleniyorum. Bizim görevimiz olsun olmasın bu sorunların çözümü için elimizden geleni yapıyoruz. Ankara’ya yaptığımız ziyaretlerde bu sorunları iletiyoruz. Çözümleri için öneriler sunuyor mutlaka işin bir ucundan da tutuyoruz. İnanıyorum ki yakaladığımız büyük birliktelikle şehrimizi gelecek nesillere daha güçlü daha yaşanabilir şekilde teslim edeceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız projelerle insanlarımıza hizmet etmenin hazzını yaşamaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda ilçe halkımızdan da büyük destek alıyoruz. Tüm hemşehrilerime bizlere verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. Biliyorum ki el birliğiyle şehrimizi geliştirecek ve büyüteceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Bu Şehir Benim Sevdam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri