Canik Belediyesi Sokak Hayvanlarını Yalnız Bırakmıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediyesi Sokak Hayvanlarını Yalnız Bırakmıyor
27.01.2023 13:33:40

 

Canik Belediyesi Sokak Hayvanlarını Yalnız Bırakmıyor

Canik Belediyesi, ilçede sokak hayvanlarının gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Canik Belediyesi, ilçedeki sokak hayvanları için sahada çalışmalarını sürdürüyor.

Kış ayları öncesinde sokak hayvanlarının beslenme sorunu yaşamaması için gerçekleştirdiği çalışmalarla ilçede mama ve su ünitelerinin sayısını arttıran Canik Belediyesi, bu ünitelerin düzenli olarak dolum ve bakımlarını gerçekleştiriyor. Sağlık sorunları yaşayan sokak hayvanlarının veteriner hekimler eşliğinde tedavilerini gerçekleştiren Canik Belediyesi, sahada büyük bir özenle sürdürdüğü çalışmalarla sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor.

 

Beslenme İhtiyaçları Karşılanıyor

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan mama ve su ünitelerinin düzenli olarak bakım ve dolumlarını gerçekleştiriyor. Gün içerisinde düzenli olarak mama ve su ünitelerini kontrol eden ekipler, sokak hayvanlarının beslenme sorunu yaşamaması için ünitelerin dolumlarını gerçekleştiriyor.

 

Tedavileri Gerçekleşiyor

Canik Belediyesi sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına yönelik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. İlçede sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına Canik Belediyesi veteriner hekimleri tarafından müdahale ediliyor. İlçede tespit edilen ve belediyeye gelen ihbarlar üzerine sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına anında ulaşan Canik Belediyesi veteriner hekimleri, onların tedavilerini gerçekleştiriyor.

 

 

 

Canik Belediyesi Sokak Hayvanlarını Yalnız Bırakmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri